بلای وحشتناکی که 7 مرد پلید سر زن جوان در باغ جهنمی آوردند

به گزارش مجله سلو بلاگ، زنی جوان که در باغ شیطانی تهران به تله هفت مرد افتاده بود دست به افشاگری تازه ای زد.

بلای وحشتناکی که 7 مرد پلید سر زن جوان در باغ جهنمی آوردند

به گزارش، این زن دیروز در دادگاه پرده از یک قتل فجیع برداشت.رسیدگی به این پرونده از اول مهر سال جاری به دنبال شکایت یک زن جوان به نام سپیده شروع شد که به پلیس آگاهی تهران رفته بود.

وی گفت :من و همسرم وضع اقتصادی خوبی داریم. مدتی پیش تصمیم گرفتیم خانه مان را بفروشیم و یک خانه ویلایی در غرب تهران بخریم .من در سایت های اینترنتی به دنبال ملکی مناسب بودم که خانه ویلایی را در حوالی فرحزاد پیدا کردم .من با صاحب آگهی که مردی بنگاه دار بود، قرار گذاشتم و به ملاقات او رفتم. آن مرد که آدینه نام داشت، خانه ویلایی را به من نشان داد و سپس پیشنهاد داد تا از خانه باغی در همان حوالی بازدید کنم .او می گفت خانه باغ ملکی موروثی است و وراث آن در خارج از کشور هستند. به همین دلیل قبول کردم همراه او به خانه باغ بروم.

وی ادامه داد: عصر بود که مقابل در خانه باغ رسیدیم. من در یک لحظه تردید کردم و می خواستم برگردم و با همسرم تماس بگیرم اما مرد بنگاه دار مرا به داخل هل داد. آن جا بود که شش مرد به من حمله کردند و بی رحمانه مرا آزار دادند.

به دنبال شکایت این زن، پلیس به خانه باغ در حوالی فرحزاد رفت و در آنالیز آن جا کارت ویزیت مربوط به یک مرد بنگاه دار را پیدا کرد .صاحب کارت ویزیت شناسایی شد و گفت آدینه را از قبل می شناسد.

با اطلاعاتی که این مرد به پلیس داد، آدینه طی قرار صوری ردیابی و بازداشت شد اما آزار زن جوان را انکار کرد .

در حالی که کوشش برای ردیابی شش همدست وی ادامه داشت پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در این میان سپیده در دادگاه حاضر شد و به افشای زوایای پنهانی از این پرونده مخوف پرداخت .

وی به قضات دادگاه گفت : هفت مرد به من حمله کردند و می خواستند مرا آزار دهند که مقاومت کردم.در آن میان یکی از آن ها فیلم سیاهی را به من نشان داد که مجبور شدم تسلیم خواسته شیطانی آن ها شوم. در فیلم چند مرد قصد داشتند دختری جوان را آزار دهند اما چون مقاومت کرد بی رحمانه او را کشتند و جسدش را دفن کردند.

این زن در حالی که اشک می ریخت، ادامه داد: با دیدن این فیلم به شدت ترسیده بودم. التماس کردم تا مرا رها نمایند اما آن ها از ساعت 4 بعد از ظهر تا 11 شب مرا آزار دادند و شکنجه کردند .حوالی ساعت 11 شب بود که مرا رها کردند. آن ها تهدیدم کردند اگر در این باره به کسی حرفی بگویم مرا می کشند اما من بلافاصله به خانه برگشتم و با همسرم به پلیس آگاهی رفتیم .

با افشای جنایت هولناکی که این مردان رقم زده بودند پلیس رد شش نفر دیگر از آن ها را یافت و همگی بازداشت شدند اما جرمشان را انکار کردند.

در این میان فقط یکی از آن ها لب به اعتراف گشود و گفت :آدینه زن تنها را به خانه باغ آورد و دوستانم او را آزار دادند اما من وی را آزار ندادم و فقط نظاره گر بودم.

قرار است هفت مرد شیطان صفت در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شوند.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 9212

به "بلای وحشتناکی که 7 مرد پلید سر زن جوان در باغ جهنمی آوردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلای وحشتناکی که 7 مرد پلید سر زن جوان در باغ جهنمی آوردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید