تست شخصیت: کدام چهره را بیشتر می پسندید؟

خبرنگاران - الهام مظفری: این آزمون بر اساس سیما شناسی است که ویژگی های شخصیتی فرد را بر اساس ظاهر، به خصوص صورت و ژنتیک رفتاری ارزیابی می نماید. طبق این دو شاخه از سیماشناسی، با دیدن چهره هایی که می پسندید، می توانید اطلاعات زیادی درباره شخصیتتان پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم این آزمون را انجام دهید و نتایج را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

تست شخصیت: کدام چهره را بیشتر می پسندید؟

از بین این افراد، یک نفر را انتخاب کنید که برای شما از همه جذاب تر است و ببینید انتخابتان چه اطلاعاتی درباره شما فاش می نماید. عجله نکنید، فقط فکر کنید که دوست دارید با کدام یکی از این ها در واقعیت صحبت کنید؟

1.

این شخص هرکاری می نماید تا از کار و استراحت خود راضی باشد. آن ها اراده قوی دارند، شکل لب ها این را نشان می دهد. همچنین بسیار رک و حساس هستند.

چه کسانی جذب این نوع افراد می شوند؟

افراد خوددار و مولد. کسانی که اراده قوی دارد به طور ناخودآگاه یکدیگر را جذب می نمایند. اگر به نظرتان این فرد جذاب است، احتمالا شما هم فرد قوی و قاطعی هستید.

2.

شکل بینی نشان می دهد که این فرد می تواند از فرش به عرش برسد و با همه چیز در سر راهش مبارزه کند. افراد تنبل با خوی غمگین یا خونسرد از چنین چهره هایی می ترسند. چشم های روشن نشان می دهد که این شخص بسیار باهوش است و شکل لبخند نشان می دهد که می تواند احساسات خود را کنار بگذارد.

چه کسانی جذب این افراد می شوند؟

به گفته روانشناسان، چنین چهره هایی افراد آرام و متفکر را جذب می نمایند. اما خودکنترلی آشکار، نشان دهنده خلق و خوی قاطع و قوی و سطح عمیق احساسات نیز است.

3.

این فرد شجاع، احساساتی و سمج است. بخش بالایی گوش ها بالاتر از ابروهاست، این نشان دهنده هوش بالاست. چانه تیز و برجسته نشان می دهد که فرد آرمان گرا و وظیفه شناس است. آن ها دوست دارند همه کارها را بدون تعویق انجام دهند.

چه کسانی جذب این افراد می شوند؟

افراد جدی و شجاع. افراد بی قید و بی فکر خودشان را در معرض چنین شخصی قرار نمی دهند. این انتخاب نشان می دهد که شما شخصیت قوی، سرسخت و محکمی دارید.

4.

این چانه مربعی نشان دهنده طبیعت سرسخت و قوی همراه با سرکشی و لجاجت است. چشم های درشت معمولا نشان دهنده حساسیت زیاد است. لب ها و چین های کنار لب و بینی نشان دهنده احساسات، حس طنز و نگرش جدی به زندگی است.

چه کسانی جذب این افراد می شوند؟

به گفته روانشناسان افراد قوی و حساس، افراد گرم و مهربانی را جذب می نمایند که به دنبال حمایت هستند. در این مورد قطب های مخالف یکدیگر را جذب می نمایند و کسی که شخصیت قوی دارد، شخص ضعیف تر را به دام می اندازد. آن ها با هم تیم خوبی می سازند.

5.

کسانی که چانه کوچک دارند معمولا بی حوصله هستند، آماده اند شما را در نیمه راه ببینند و طبیعت شیرینی دارند. آن ها می توانند خوددار و خونسرد باشند. نوک بینی نشان دهنده نگرش شاد آن ها به زندگی است. باتوجه به شکل لب ها، این افراد در موقعیت های بحرانی به تنهایی با مسائل برخورد می نمایند و احتیاج به یاری بیرونی ندارند.

چه کسانی جذب این افراد می شوند؟

این افراد خونسرد، آرام و بیخیال دو گروه را جذب می نمایند: کسانی که به آرامی و ساکتی خودشان هستند، یا کسانی که برعکس آن ها هستند و می خواهند از این مزیت استفاده نمایند که با آن ها مخالفت نمی گردد؛ بنابراین انتخاب شما یا به این معناست که مانند این مرد آرام و خجالتی و قوی هستید یا دغل کار هستید.

6.

شکل بیضی نوک تیز صورت نشان دهنده استعداد و حساسیت بالاست. کارشناسان دریافته اند که این افراد زیرک و حیله گر هستند. دهان بزرگ این افراد نشان می دهد بی دقت هستند و احتمالا در تصمیمات خود تردید ندارند.

چه کسانی جذب این افراد می شوند؟

احتمالا شغل شما مرتبط با خلاقیت است یا لااقل پتانسیل خلاقیت را دارید. شما مثل این زن مهربان و بیخیال هستید. به گفته روانشناسان کسانی که شخصیت سختگیر دارند جذب این افراد نمی شوند و برعکس.

7.

ابرو های مساوی و بلند نشان می دهد که این مرد باهوش است. شکل کلی صورت نشان می دهد که بسیار آرام است و تغییرات ریشه ای را دوست ندارد. این فرد در هماهنگی کامل با جهانست. ممکن است او هنرمند یا دانشمند باشد. بینی بلند که در هماهنگی کامل با چشم ها، دهان و چانه است نشان دهنده شخصیت قوی اوست. چین های کنار لب و بینی نشان می دهد گذشته سختی داشته است.

چه کسانی جذب این افراد می شوند؟

به گفته کارشناسان و روانشناسان، این افراد برای همه جذاب هستند. اما اگر این فرد را انتخاب کردید، فکر می کنیم مثل این مرد، فردی آرام و خلاق و هماهنگ با جهان باشید. ممکن است دلسوز هم باشید.

8.

بینی بزرگ می گوید که این فرد نگران وضعیت اقتصادی است و احتمالا همه چیز را جمع می نماید. چانه متناسب نشانه شخصیت قوی، ذهن منطقی و اعتماد به نفس اوست. دندان جلویی بزرگ نشان می دهد این فرد در کوکی خجالتی بوده است. شکل لب ها نشان می دهد که می تواند دیگران را متقاعد کند و روی فعالیت های عملی تمرکز کند.

چه کسانی جذب این افراد می شوند؟

افراد کاملا عملگرا که می دانند چه می خواهند. همچنین بسیار مهربان، شاد و ساده هستید. شما اراده قوی دارید بنابراین سعی نمی کنید خودتان را با جهان وفق دهید و سعی می کنید راه خود را در هر شرایطی پیدا کنید.

9.

کسانی که این چهره را دارند آرام و مهربان هستند. این افراد عاشق راحتی و آدم های خوب اطرافشان هستند و نمی خواهند مشهور شوند. چانه بزرگ و برجسته نشان دهنده اعتماد به نفس و بنیه جسمی خوب است. چین های اطراف دهان نشان می دهد که این فرد به طور طبیعی خوش برخورد و خوش بیان است. ابرو های کوتاه نشان می دهد که کمی از روی هوس و بدون فکر کار می نماید.

چه کسانی جذب این افراد می شوند؟

در این مورد افراد مشابه جذب هم می شوند. شما مهربان، آرام و بامزه هستید. به احتمال زیاد شما ارتباط برقرار کردن را دوست دارید و از اینکه دیگران در کنارتان باشند، لذت می برید. اما ممکن است خجالتی باشید و زیاد اهل ارتباط نباشید، اما به دنبال تعادل باشید به همین دلیل این عکس را انتخاب کردید.

منبع: brightside

منبع: برترین ها
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 دی 1398 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 5590

به "تست شخصیت: کدام چهره را بیشتر می پسندید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست شخصیت: کدام چهره را بیشتر می پسندید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید