جزئیات شهادت مأمور کلانتری شهرک غرب

به گزارش مجله سلو بلاگ، تحقیقات درباره شهادت مأمور تجسس کلانتری 134 شهرک غرب در درگیری با سارقان مسلح شروع شده است و دو متهم پرونده در بازداشت هستند.

جزئیات شهادت مأمور کلانتری شهرک غرب

به گزارش شرق، آخرین ساعات روز چهارشنبه یکی از مأموران کلانتری 134 شهرک غرب به نام راسخ میلاد خسروی درحالی که گلوله ای به گردنش اصابت نموده بود، به بیمارستان آتیه تهران انتقال یافت و پزشکان کوشش خود را برای نجات جان او آغاز کردند، اما با وجود همه اقدامات درمانی و دوبار عملیات احیای قلبی- ریوی، مأمور 26 ساله پلیس پایتخت به شهادت رسید. این در حالی بود که ساعتی قبل از آن متهمانی در این زمینه دستگیر و تحقیقات از آن ها برای کشف واقعیت آغاز شده بود.

در همین زمینه از همکار مأمور شهید که در زمان واقعه همراه او بود، تحقیقاتی صورت گرفت. او گفت: حدود ساعت 9:30 شب بود. ما در حال گذر از خیابان سپهر در سعادت آباد بودیم که دیدیم چهار نفر با دیلم قصد باز کردن در یک خانه ویلایی را دارند؛ بنابراین ما که لباس شخصی به تن داشتیم، خود را معرفی کردیم و به مظنونان دستور ایست دادیم، اما دو نفر از آن ها فرار کردند و دو نفر آن ها در محل ماندند و آغاز به تیراندازی به ما کردند.

به این ترتیب تعقیب و گریز و تبادل آتش میان مأموران و دو دزد مسلح آغاز شد و در نهایت پس از حدود 10 دقیقه دو دزد دستگیر شدند. در این اثنا گلوله ای به زیر گوش چپ راسخ میلاد خسروی اصابت کرد و از پشت سر او خارج شد، پس از آن بود که راسخ خسروی درحالی که دچار خون ریزی شدید و آسیب مغزی شده بود به بیمارستان انتقال یافت.

با به دست آمدن این نتایج از محل حادثه، متهمان و مدارک موجود در پرونده تحویل اداره آگاهی شدند و بازپرس غلامی که مسئولیت کشیک قتل پایتخت در زمان وقوع این حادثه را برعهده داشت، دستورات لازم برای کشف حقیقت در خصوص نحوه شهادت این مأمور نیروی انتظامی را صادر کرد.

این اتفاقات در حالی افتاد که پیکر شهید خسروی بعدازظهر دیروز در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تهران عظیم تشییع شد و پس از آن به وصیت شهید خسروی، برای مراسم تدفین به روستای اقچه مزار، از توابع شهرستان بویین زهرا انتقال یافت تا این شهید نیروی انتظامی در زادگاه خانوادگی خود به خاک سپرده گردد.

در همین حال در واقعه ای دیگر دو نفر از مأموران نیروی انتظامی سیستان وبلوچستان در شهرستان سرباز در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسیدند.

بامداد دیروز یک درگیری مسلحانه در یکی از روستا های بخش کلات شهرستان سرباز سیستان وبلوچستان رخ داد. در این درگیری مسلحانه آرمان ارباب و مسعود شهرکی، از کارکنان پلیس آگاهی شهرستان سرباز به شهادت رسیدند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 18433

به "جزئیات شهادت مأمور کلانتری شهرک غرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات شهادت مأمور کلانتری شهرک غرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید