حضور برد پیت در جمع معترضان ضد نژادپرستی در آمریکا

به گزارش مجله سلو بلاگ، بازیگر فیلم سینمایی روزی روزگاری در هالیوود در اعتراضات ضد نژادپرستی آمریکا شرکت کرد.

حضور برد پیت در جمع معترضان ضد نژادپرستی در آمریکا

به گزارش گروه فرهنگی مجله سلو بلاگ به نقل از دیلی میل، برد پیت بازیگر معروف هالیوود، در یکی از اعتراضات عظیم ضد نژادپرستی در آمریکا حضور پیدا کرد.

در تصویر اختصاصی که توسط دیلی میل منتشر شده، این بازیگر برنده اسکار به همراه حدود 50 هزار معترضی که در خیابان های لس آنجلس حضور داشتند، دیده شد. البته این سایت نوشت که تشخیص برد پیت بسیار سخت بوده است؛ چرا که او چهره خود را پوشانده بود.

این ستاره سینمایی 56 ساله با کلاه موتوری که روی سرش گذاشته بود، در کنار جمعیت معترضان حاضر شد. او یک لباس خاکستری نیز به تن داشته که نام جورج فلوید (سیاه پوستی که اخیراً در آمریکا کشته شد) روی آن نوشته شده بود.

به نظر می رسد یکی از معترضان چهره این بازیگر را در مقابل سینمای چینی ها در قلب هالیوود به خوبی تشخیص داده است.

برد پیت برای رعایت قوانین مربوط به مبارزه با کرونا، از یک پارچه هم به عنوان ماسک صورت استفاده نموده بود و دستکش نیز به دست داشت.

یکی از معترضان در این باره گفته است: ما برد را دیدیم؛ او تمام مدت روی موتورش بود و لباسی با نام جورج فلوید پوشیده بود. او برای دلیل درستی اینجا بود و تمایلی به جلب توجه نداشت. حضور او در اینجا بسیار زیبا بود.

برد پیت تنها بازیگر مهم هالیوودی نبوده که به صف معترضان ضد نژادپرستی در آمریکا پیوسته است؛ جیمی فاکس هم از جمله بازیگرانی است که از زندگی سیاه پوستان مهم است حمایت کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 21 مرداد 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 18375

به "حضور برد پیت در جمع معترضان ضد نژادپرستی در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور برد پیت در جمع معترضان ضد نژادپرستی در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید