دستبرد عظیم زوج سرایدار به خانه ویلایی

به گزارش مجله سلو بلاگ، سارقانی که در پوشش سرایداری، اقدام به سرقت چهار میلیاردی نموده بودند، دستگیر شدند.

دستبرد عظیم زوج سرایدار به خانه ویلایی

جهت دریافت خدمات طراحی محوطه باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش ، حدود 10 روز پیش خبری مبنی بر سرقت از یک خانه ویلایی در محله قلهک به پلیس 110 اعلام شد که تیمی از مأموران کلانتری 124 قلهک برای آنالیز موضوع به محل سرقت مراجعه کردند. پس از حضور مأموران در محل سرقت و آنالیز های اولیه معین شد اموال باارزشی از جمله طلاجات، چند تخته فرش دستباف، حدود 30 عدد ساعت برند، مبلغی دلار، چند عدد تابلو فرش و یک دستگاه خودروی هایما از این خانه به سرقت رفته است.

مأموران کلانتری 124 قلهک در تحقیقات بیشتر دریافتند صاحب خانه ویلایی روز پیش از سرقت، زن و مردی را به عنوان سرایدار منزل خود استخدام نموده بود و اهالی منزل نیز آن شب برای حضور در یک مراسم عروسی، خانه را ترک نموده بودند. آنالیز های بیشتر نشان داد صاحب خانه ویلایی، یک سوئیت سرایداری در مجاورت خانه خود را در اختیار زن و مرد سرایدار قرار داده بود؛ اما پس از بازگشت آن ها به منزل معین شد سرایدار ها در منزل حضور ندارند، اما وسایل آن ها در خانه سرایداری باقی مانده و لوازم منزل ویلایی نیز به ارزش چهار میلیارد ریال به سرقت رفته است.

مأموران انتظامی نخستین سرنخ را در خانه سرایداری پیدا کردند و پس از تحقیقات اولیه متوجه شدند با خودروی هایمای به سرقت رفته، در شهرستان بروجرد سوخت گیری شده است. مأموران کلانتری 124 قلهک، به سرعت پس از اخذ دستور مقام قضائی به شهرستان بروجرد اعزام شدند و با آنالیز حساب های بانکی مرد و زن سرایدار متوجه شدند مبلغ زیادی پول به حساب های آن ها واریز شده است. آنالیز های تکمیلی نشان داد دزدان، اموال مسروقه از خانه ویلایی را به مالخران فروخته و در ازای فروش آنها، مبالغی را دریافت نموده اند. مأموران انتظامی در ادامه، پس از هماهنگی با مقام قضائی، پنج نفر از مالخران را که مبالغی را به حساب های دزدان واریز نموده بودند، شناسایی و دستگیر و در نهایت دو دزد را بازداشت کردند. سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم، با بیان اینکه در مجموع در این پرونده هفت نفر بازداشت شدند، گفت: تمام اموال مسروقه از دزدان کشف شد؛ همچنین متهمان پس از انتقال به تهران، به مرجع قضائی معرفی شدند و پس از اعتراف به جرم خود با دستور مقام قضائی به زندان انتقال یافتند و اموال مسروقه نیز تحویل مال باخته شد.

منبع: شرق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 11 مرداد 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 17882

به "دستبرد عظیم زوج سرایدار به خانه ویلایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستبرد عظیم زوج سرایدار به خانه ویلایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید