دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش برگزار می گردد

به گزارش مجله سلو بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، علیرضا کمک دبیر کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (2019 IKT) با بیان اینکه انجمن ICT ایران متولی این کنفرانس است و طبق توافق قرار شد تا دهمین دوره توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردد، گفت: این کنفرانس، فناوری های اطلاعات و دانش را با هدف کاربردی کردن موضوعات حوزه ICT دنبال می نماید.

دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش برگزار می گردد

کمک با بیان اینکه این همایش به مدت چهار روز از 9 دی ماه برگزار می گردد، گفت: 12 عنوان کارگاه توسط کمیته علمی کنفرانس نهایی شده که قرار است در روز اول قبل از افتتاح کنفرانس، برگزار گردد. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت کنفرانس با آدرس [email protected] مراجعه نموده و جهت حضور در کارگاه ها، ثبت نام نمایند.

رئیس پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی فاوا با اشاره به اینکه 3 روز هم به سخنرانی های علمی، ارائه مقالات و پنل ها پرداخته خواهد شد، اضافه نمود: در این دوره از کنفرانس، شعار ایران هوشمند مدنظر قرار داده و یکی از پنل ها هم به این موضوع اختصاص داده شده که به مفهوم ایران هوشمند و ابعاد متفاوت آن از منظر بازیگران متفاوت پرداخته می گردد.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از پنل های اصلی در این کنفرانس به اقتصاد دیجیتال می پردازد، ادامه داد: موضوع این کنفرانس به دلیل هم پوشانی دیجیتالی شدن تمام مسائل و خدمات مالی و تاثیر آن بر زندگی و رفاه مردم مورد توجه قرار گرفته است. همچنین حدود 9 متخصص و استاد در این حوزه طی سه روز روی عناوین مختلف مانند تحول دیجیتال، فناوری ICT، محاسبات کوانتومی، اینترنت اشیا ، پردازش سیگنال، یادگیری عمیق، هوش مصنوعی و امنیت سخنرانی خواهند کرد.

کمک در مورد هدف این کنفرانس گفت: هدف ما از برگزاری این کنفرانس ایجاد بستری برای انتقال دانش میان صنعت و دانشگاه می باشد که در کنار ارائه های علمی، سعی شده شرکت هایی در حوزه های مرتبط هم در نمایشگاه جانبی کنفرانس حضور داشته باشند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 11743

به "دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید