سر نخواستن فغانی در ایران دعوا است، شرایطی باید ایجاد گردد که سرمایه ها مهاجرت نکنند

به گزارش مجله سلو بلاگ، محمدرضا منصوری و رضا سخندان به همراه فغانی سه تفنگدار ایرانی در جام جهانی روسیه بودند که این دو یاری داور ضمن محق دانستن فغانی برای تصمیمش، از رفتن او ناراحت هستند.

سر نخواستن فغانی در ایران دعوا است، شرایطی باید ایجاد گردد که سرمایه ها مهاجرت نکنند

به گزارش مجله سلو بلاگ، علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال ایران طی تصمیمی میخواهد به استرالیا مهاجرت کند و برای رفاه خانواده اش در این کشور زندگی کند. این تصمیم باعث می گردد که از بهترین داورهای آسیا به قولی لژیونر گردد و به جای کشور خودش، در کشوری دیگر سوت بزند. اتفاقی که باتوجه به تجربه فغانی می تواند به ضرر داوری ایران باشد و آن را تحت الشعاع قرار بدهد. محمدرضا منصوری و رضا سخندان به همراه فغانی سه تنفگدار ایرانی در جام جهانی روسیه بودند که این دو یاری داور ضمن محق دانستن فغانی برای تصمیمش، از رفتن او ناراحت هستند.

محمدرضا منصوری، یاری داور بین المللی فوتبال ایران که در جام جهانی 2018 همراه با فغانی دیدار رده بندی جام ملت ها را پرچم زد، در مورد این تصمیم فغانی، به مجله سلو بلاگ گفت: فغانی برای خانواده اش می رود و این تصمیم اشتباهی نیست و نمی توان برای آن به فغانی خرده گرفت. البته او هنوز جزو داوران ایران است و زیر پرچم ایران در مسابقات بین المللی سوت خواهد زد. البته این فشارها دلیل اصلی رفتن فغانی نیست و خانواده تنها دلیل او است.

وی ادامه داد: در لیگ ما سر نخواستن فغانی دعوا بود. او هر تصمیمی که فکر می کرد درست است را می گفت و همین باعث شده بود تیم ها و مربیان او را نخواهند. مثلا فلان تیم دقیقه آخر گل می خورد و مقصر را فغانی جلوه می دهند. به هر حال این نکاتی است که باعث می گردد فرض کنیم برخی ها از رفتن فغانی مسرور می شوند.

رضا سخندان دیگر یاری داور بین المللی که 2 جام جهانی را با فغانی تجربه نموده بود. او در گفت وگو با مجله سلو بلاگ در این خصوص گفت: فغانی از سرمایه های بزرگ این مملکت است و افتخارات زیادی در کنار او داشتیم. تصمیم فغانی برای آینده خودش و بچه هایش است. باید در کشور شرایطی را به وجود آوریم که بچه هایمان در کشور درخشان باشد تا موجب مهاجرت این سرمایه ها نگردد.

وی ادامه داد: البته فشارهای دیگری روی فغانی بود و بی احترامی هایی که به او و بزرگان می شد از دیگر دلایل رفتن فغانی می تواند باشد. این اتفاقاتی است که در ایران بیشتر می افتد و ما در سراسر جهان کمتر می بینیم. احترامی که باید به فغانی گذاشته می شد، نشد. او به هر حال سعی می کرد نام کشورش را پرآوازه کند و در حد شخیتش با او رفتار نشد. البته نمی دانم بگویم تصمیم او درست است یا نه ولی فغانی برای خانواده اش این کار را انجام داده ات و من دوست دارم فغانی هر جا که باشد پیروز باشد. این تصمیم او به علت فشارها باعث شد تجربه های خوب فغانی برای کشوری جز ایران باشد و این یعنی ما شاهد از دست دادن یک سرمایه هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 8224

به "سر نخواستن فغانی در ایران دعوا است، شرایطی باید ایجاد گردد که سرمایه ها مهاجرت نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سر نخواستن فغانی در ایران دعوا است، شرایطی باید ایجاد گردد که سرمایه ها مهاجرت نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید