شرکت 200 دانش آموز خراسان جنوبی در طرح یاوران ولایت

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ جواد عقیلی پور صبح دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: طرح یاوران ولایت همه ساله در دستور کار بسیج دانش آموزی قرار داشته که تا دانشجویی ادامه دارد.

شرکت 200 دانش آموز خراسان جنوبی در طرح یاوران ولایت

وی با اشاره به اینکه این طرح مورد تایید مقام معظم رهبری قرار دارد، بیان کرد: هدف اصلی از این طرح تربیت نسل جوان برای تراز انقلاب اسلامی است.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی ادامه داد: در قالب این طرح برای 100نفر از دانش آموزان خواهر و 100 نفر از دانش آموزان برادر از 25 مرداد ماه برنامه های تربیتی، فرهنگی، سیاسی، بصیرتی برگزار می شود.

عقیلی پور با اشاره به اینکه بسیج دانش آموزی در طول سال هشت رویکرد دارد، بیان داشت: امسال طرحی در سپاه به عنوان طرح اعتلای بسیج که زیر مجموعه برنامه های تعلیم و تربیت بوده در دستور کار قرار دارد که هدف آن اتصال دانش آموزان به مساجد است.

راهیابی تیم دانش آموزی استان به لیگ علمی پایا

وی ادامه داد: امسال 40 مدرسه قرار گرفته که در همین راستا 120 نفر به عنوان سرگروه به مشهد اعزام شدند.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، بسیج سازندگی، آموزش های نظامی، اردو راهیان نور، مجمع ادبی و فاطمی، برنامه های ورزشی و برنامه های علمی را از دیگر برنامه های فرهنگی و تربیتی این نهاد عنوان کرد.

عقیلی پور با اشاره به راهیابی تیم دانش آموزی استان به لیگ علمی بین المللی پایا، عنوان داشت: این لیگ در سطح کشورهای اسلامی بوده که در تهران برگزار می شود و امسال نیز با حضور 12 کشور از دو روز قبل آغاز شده است.

منبع: mehrnews.com

به "شرکت 200 دانش آموز خراسان جنوبی در طرح یاوران ولایت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت 200 دانش آموز خراسان جنوبی در طرح یاوران ولایت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید