فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به گزارش مجله سلو بلاگ، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1401 فردا خاتمه می یابد.

فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به گزارش ایسنا، ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1401 از روز چهارشنبه 10 اسفند ماه شروع شده و داوطلبان تا فردا سه شنبه 16 اسفند برای ثبت نام در این آزمون مهلت خواهند داشت.

داوطلبان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1401 باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته و دفترچه راهنمای ثبت نام را به طور کامل مطالعه کنند. این داوطلبان ضروری است در درج مشخصات و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه کافی به عمل آورند.

داوطلبان فوق با رعایت مفاد مندرج در دفترچه و ضوابط مربوطه می توانند حداکثر سه شغل-محل را به شرط یکسان بودن شغل انتخاب کنند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، اولویت اول و دوم داوطلب به عنوان شغل محل اصلی و اولویت سوم انتخابی نیز برای تکمیل ظرفیت، لحاظ می گردد که به شرط موافقت دستگاه و سازمان اداری و استخدامی کشور و خالی ماندن ظرفیت در خصوص آن اقدام خواهد شد.

بر این اساس متقاضیان واجد شرایط باید به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و پس از پرداخت هزینه دو میلیون و 300 هزار ریال نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

با توجه به اینکه در مراحل مختلف فرآیند این آزمون خدماتی به وسیله ارسال پیغام کوتاه به داوطلبان ارائه می گردد؛ لذا داوطلبان برای استفاده از خدمات پیغام کوتاه باید مبلغ 30 هزار ریال به عنوان هزینه استفاده از این خدمات پرداخت کنند.

مدت زمان مشخص شده برای ثبت نام در آزمون تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به ساعات خاتمهی خودداری کنند.

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی باید پس از خاتمه ثبت نام شماره پرونده و کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا خاتمه مراحل استخدام نزد خود نگهداری کنند.

سازمان سنجش تاکید نموده که به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی هم به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، کارت شرکت در آزمون استخدامی رشته شغل آموزگار ابتدایی یا آموزگار ابتدایی و استثنایی از روز سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه سال 1402 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد و آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در روز آدینه هشتم اردیبهشت ماه با توجه به آمار شرکت کنندگان حسب مورد در مراکز استان ها برگزار می گردد که البته ملاک مشخص حوزه امتحانی داوطلبان محل اقامت فعلی آن ها خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 15 اسفند 1401 بروزرسانی: 15 اسفند 1401 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 50632

به "فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید