منزوی: تمامی ارکان فدراسیون و تیم ملی در اختیار یک رنگ به خصوص است

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تمامی ارکان فدراسیون فوتبال، از بالا تا پایین و تمامی رده های ملی و غیر ملی در اختیار یک رنگ به خصوص است و موضوع حضور استراماچونی در تیم ملی هم یک شایعه ای بوده که ساخته شده است.

منزوی: تمامی ارکان فدراسیون و تیم ملی در اختیار یک رنگ به خصوص است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، کامران منزوی در خصوص شرایط این روزهای استقلال و شایعه حضور استراماچونی در تیم ملی و قرارداد این مربی با استقلال گفت: قراردادی که به ما نشان داده شده 2 ساله بود و نکته جدیدی توسط فتحی به هیات مدیره اعلام نشده است. حداقل تا امروز هیچ تغییر جدیدی در خصوص قرارداد این مربی صورت نگرفته است.

وی اضافه کرد: دوستان ما در فدراسیون انتخابشان را در خصوص تیم ملی کردند چون صد در صد از این موضوع اطلاع دارم و گفتن این مسائل ردگم کنی و فرافکنی است. این ها شایعاتی است که پرتاب شده و نباید طرفداران بیش از این ناراحت شوند. تمامی ارکان فدراسیون فوتبال،از بالا تا پایین و تمامی رده های ملی و غیر ملی در اختیار یک رنگ به خصوص است و موضوع حضور استراماچونی در تیم ملی هم یک شایعه ای بوده که ساخته شده است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اظهارات شب گذشته محمد حسن انصاری فرد که مدعی شد برخی در فدراسیون دوست ندارند پرسپولیس قهرمان گردد، گفت: اینقدر که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شده فوتبالمان را پیچیده نمی بینم چون این روزها همه چیز سریع افشا می گردد. برخی مواقع برخی اتفاقات می افتد، بله، یک چیزهایی هست، مثل قضیه ای که در خصوص آقای زاهدی فر اتفاق افتاده است اما این یک اشتباه بوده و تمام شد و رفت. حتما انصاری فرد دلایل و مدارکی دارد. فرصت نکردم با او در این مدت زیاد صحبت کنم ولی فکر نمی کنم فوتبال ما به این پیچیدگی باشد.

منزوی ادامه داد: با تمام احترام به انصاری فرد اعتقادی به چنین چیزی ندارم. چون اگر خودمان کارمان را انجام بدهیم مشکل درست نمی گردد. اعتقادم این است دستی بالاتر از استقلال و پرسپولیس وجود ندارد که این تیم ها را دچار مشکل کند.

عضو هیات مدیره استقلال یادآور شد: می خواهم به سهیل مهدی و دوستانشان بگویم حتما تیم ها وقتی وارد نیم فصل می شوند همه 17 بازی را انجام داده باشند آن هم با همان بازیکنان نیم فصل اول. چون سال گذشته از این موضوع خیلی ضرر کردیم. سال جاری 2 بازیکن خوب مثل شجاعیان و کریمی را از دست دادیم و به خاطر همین است که تاکید می کنم همه تیم ها باید برابر با هم وارد نیم فصل شوند.

وی توضیح داد: فتحی و استراماچونی شب گذشته جلسه داشتند، شاید آنها لیستی تهیه نموده باشند ولی تا این لحظه چیزی به ما اعلام نشده است. خروجی شاید نداشته باشیم چون بازیکن زیادی در اختیار نداریم.

منزوی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می کرد با اشاره به خبر خبرگزاری فارس در خصوص اینکه ظاهرا باشگاه یک فقره چک به شخص ایرانی داده است و پول وی بعد از مدت ها به این شخص پرداخت نشده است گفت: من هم آن روز شوکه شدم وقتی این خبر را شنیدم. وقتی این خبر را دیدم از فتحی سوال کردم و این اتفاق به این شکل که نمایش داده شد نیست. این پول باید توسط آقای خلیل زاده به آن حساب واریز می شده ولی او یک ماه است که درگیر بیماری همسرش است. در جریان این قضیه نبودم ولی وقتی از فتحی سوال کردم عین واقعیت را گفت و من هم عین واقعیت را به شما منتقل کردم اما مطمئنا در اسرع وقت خلیل زاده این انتقال را انجام خواهد داد.

وی تاکید نمود: تازه در جریان این موضوع قرار گرفتیم و دست آن طرفدار را می بوسیم، اگر هم مسئله ای ایجاد شده از طرف همه اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و باشگاه از او عذر خواهی می کنیم، مطمئنا در این موضوع تعمدی در کار نبوده و به زودی این مساله حل خواهد شد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به مسائل استقلال گفت: نیمی از مسائل ما نبود ساختار مناسب در مباحث اقتصادی است. مثلا هر سال در خصوص دریافت مجوز کارت بازی بازیکنان و مجوز حرفه ای وجود دارد. سازمان خصوصی سازی و اداره دارایی ما را روشن نمایند. قانون مکلف نموده درصدی از ادارات سودده برداشت نمایند در حالی که ما اصلا سودده نیستیم. یکی از گرفتاری های ما این است، مثلا ما پولی از گذشته را برداشت کردیم و کلی به آن دل بستیم اما حالا پول به خزانه رفته و متوجه شدیم نمی توانیم کلی از این مبلغ را برداشت کنیم، با توجه به تبصره 3 ماده 18 قانون شده ایم و دچار دوگانگی شده ایم.

وی ادامه داد: در 15 روز اخیر با سازمان خصوصی سازی و سازمان حسابرسی جلسه داشتیم، این دوگانگی قانونی که دست من، فتحی و خلیل زاده نیست باعث شده هر روز بندهای قانونی بیاید و از ما کسری های زیادی صورت بگیرد. من از دوستان می خواهم به این مساله ورود نمایند و ساختار اقتصادی و دوگانگی های ما را برطف نمایند. دوستان در وزارت دارایی یاری نمایند منشا خیر شوند تا این موارد قانونی حل گردد.

منزوی ادامه داد: موضوع تبصره 3 قانون 18 و بند ز ماده 16 را پیگیری نمایند در حالی که ما اصلا سودده نیستیم. ما یکسری بدهی ها داریم که تعیین است، یک سری مطالبات هم داریم که هم تعیین است و هم تعیین نیست! وصول این طلب ها راحت نیست ولی من از مسئولان محترم و کسانی که بدهی دارند این اعداد را به باشگاه برپردازند تا شادی طرفداران استقلال دادمه دار باشد. نباید کاری کنیم طرفداران استقلال دلشان شکسته گردد.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص گلایه ووریا غفوری بابت کسر ارقامی از حساب آنها توسط سازمان لیگ و ... گفت: همه از فوتبال سهم می گیرند الا خود فوتبال.غفوری این صحبت را نموده است. کسانی که در اطراف استادیوم ها ساندویچ می فروشند درآمدشان از باشگاه ها این بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 30 دی 1398 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 11058

به "منزوی: تمامی ارکان فدراسیون و تیم ملی در اختیار یک رنگ به خصوص است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منزوی: تمامی ارکان فدراسیون و تیم ملی در اختیار یک رنگ به خصوص است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید