کاپلو: رئالی ها هرگز راضی نیستند و به خیال شان تغییر مکرر سرمربی کارساز است

به گزارش مجله سلو بلاگ، سرمربی پیشین تیم ملی روسیه با رد شایعه احتمال بازگشتش به جمع قرمزپوشان ایتالیا، تصمیم فصل گذشته رئیس باشگاه رئال مادرید برای برکناری هموطنش را زیر سؤال برد.

کاپلو: رئالی ها هرگز راضی نیستند و به خیال شان تغییر مکرر سرمربی کارساز است

به گزارش خبرنگاران، فابیو کاپلو که به عنوان سرمربی تیم ستاره های پیشکسوت فوتبال جهان برای مصاف با تیم ستارگان کویت راهی این کشور شده بود، در گفت و گو با خبرنگاران به اتفاقات اخیر جهانی فوتبال از زمان برکناری کارلو آنچلوتی از سرمربیگری تیم فوتبال رئال مادرید تا اخراج ژوزه مورینیو، اشاره داشت.

کاپلو که خود دو دوره در رئال مادرید مربیگری نموده است (97-1996 و 07-2006) درباره برکناری کارلتو از سرمربیگری کهکشانی ها در انتها فصل گذشته، گفت: تصمیم فلورنتینو پرس برای برکنار کردن سرمربی که برای آن دسیما را به ارمغان آورد، عجیب بود چون آنچلوتی همه کارهایش را خوب انجام داد و از حمایت کامل بازیکنانش هم برخوردار بود. من دلیل اتخاذ چنین تصمیمی را از سوی پرس درک نمی کنم، اما به هر حال این نظر رئیس است و چه خوب و چه بد، همواره باید به آنها احترام گذاشت. آنچلوتی در ایتالیا، فرانسه، انگلیس و اسپانیا ثابت نموده که مربی موفقی است. نمی دانم چرا او برکنار شد. بهتر است این سؤال را از فلورنتینو بپرسید.

اخراج اخیر ژوزه مورینیو از تیم فوتبال چلسی، موضوع دیگری بود که دُن فابیو به آن اشاره داشت. وی گفت: مورینیو از برهه سختی عبور نموده است، اما من هنوز هم او را جزو بهترین مربیان جهان می دانم.

عملکرد رافائل بنیتس در رئال مادرید و داستان هایی که درباره نارضایتی بازیکنان رئال از تصمیمات او و برکناری احتمالی اش در انتها فصل وجود دارد، سوژه دیگری بود که سرمربی پیشین تیم های ملی روسیه و انگلیس درباره اش اظهارنظر کرد.

کاپلوی 69 ساله بیان کرد: هر سرمربی شیوه کاری خودش و رویکردی متفاوت برای ارتباط برقرار کردن با بازیکنانش دارد، اما واقعیت این است که مربیگری یک مقوله است و مدیریت رختکن تیم مقوله ای دیگر. ورود به تیمی که خودش دارد خوب بازی می نماید و خوب نتیجه می گیرد، آن هم در شرایطی که فکر و ذهن بازیکنانش معطوف سرمربی قبلی باشد، کار آسانی نیست. شما باید این موضوع را درک و آرام آرام کارتان را آغاز کنید. اگر بخواهید ضربتی کارتان را آغاز کنید، مطمئناً شکست می خورید. من نمی دانم که رافا بنیتس در رئال چه کارهایی انجام داده و نمی خواهم که وارد این موضوع شوم.

بنیتس هشتمین سرمربی است که رئال مادرید در 10 سال گذشته استخدام نموده است. کاپلو که خودش هم جزو این مربیان بوده است، تأکید کرد: رئالی ها هرگز راضی نیستند و همواره یکی در این تیم هست که فکر می نماید با تغییر مداوم سرمربی تیم اوضاع بهتر می گردد.

سرمربی پیشین رم در انتها به شایعاتی که درباره بازگشت احتمالی اش به رم برای جانشینی رودی گارسیا مطرح شده است اشاره ای داشت و آنها را تکذیب کرد. رم در این فصل با سرمربی فرانسوی اش در حد انتظار نتیجه نگرفته است و هفته پیش نیز با قبول شکست برابر یک تیم دسته دومی از گردونه رقابت ها حذف شد که این موضوع نارضایتی طرفداران رم را به اوج رسانده است.

کاپلو در این باره گفت: امکان ندارد که من به رم برگردم، چون نمی خواهم خاطرات فوق العاده ای که با این تیم برای کسب اسکودتو داشتم از یاد کسی برود. امیدوارم که رم کارهای بزرگی انجام دهد و بتواند رئال مادرید را (در مرحله یک هشتم نهایی) از لیگ قهرمانان اروپا حذف کند. گارسیا در دو فصل اخیر خوب کار نموده است. او سال جاری مشکلاتی داشته که نظیر آن را تمام مربیان دارند. هر مربی روزهایی همراه با افتخار و روزهایی پر از مشکل دارد. مهم این است که این موضوع را بپذیرید و با احتیاط تصمیم گیری کنید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: تسنیم
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 11637

به "کاپلو: رئالی ها هرگز راضی نیستند و به خیال شان تغییر مکرر سرمربی کارساز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپلو: رئالی ها هرگز راضی نیستند و به خیال شان تغییر مکرر سرمربی کارساز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید