کشتی آزاد قهرمانی زیر 23 سال دنیا، صادقی، قاسم پور و شهبازی راهی نیمه نهایی شدند

ایمان صادقی، کامران قاسم پور و حسین شهبازی به مرحله نیمه نهایی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی زیر 23 سال دنیا در رومانی راه یافتند.

کشتی آزاد قهرمانی زیر 23 سال دنیا، صادقی، قاسم پور و شهبازی راهی نیمه نهایی شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، این رقابت ها از ظهر امروز (شنبه) شروع شده است که نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به توضیح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم ایمان صادقی در دور نخست مقابل بایرجان توربک از قزاقستان با نتیجه 4 بر 4 به پیروزی رسید وی در دور بعد ارطغرل قهوه چی از ترکیه را با نتیجه 5 بر صفر مغلوب کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. صادقی در این مرحله مقابل گئورگیوس پیلیدیس از یونان با نتیجه 5 بر 3 به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با سان فاوز از آمریکا کشتی می گیرد.

در وزن 74 کیلوگرم نوید زنگنه پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل ماکسیم واسیلی اوگلو از رومانی با نتیجه 4 بر 3 (ضربه فنی) باخت و باید منتظر حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار را به دست آورد.

در وزن 86 کیلوگرم کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر از سد لارس شافله از آلمان گذشت وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل عارف اوزن از ترکیه با نتیجه 10 بر صفر پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. قاسم پور در این مرحله به مصاف گانخویاگ گانباتار از مغولستان می رود.

در وزن 92 کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم در مصاف با ایلجا ماتوهان از آلمان با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت وی در این مرحله تاکاشی ایشیگورو از ژاپن را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حریف شهبازی در این مرحله اصلان بک سوتیف از روسیه است.

در وزن 125 کیلوگرم امین طاهری در دور اول مقابل گئورگی نوگایف از اسلواکی با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد وی در دور بعد مقابل سعید گامیدوف از روسیه با نتیجه 3 بر 2 باخت و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را به دست آورد.

رقابت های نیمه نهایی اوزان فوق امشب برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کشتی آزاد قهرمانی زیر 23 سال دنیا، صادقی، قاسم پور و شهبازی راهی نیمه نهایی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد قهرمانی زیر 23 سال دنیا، صادقی، قاسم پور و شهبازی راهی نیمه نهایی شدند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید