اقدام عجیب زن سالخورده در داخل اتوبوس!

به گزارش مجله سلو بلاگ، زن سالخورده چینی که صندلی ای برای نشستن در داخل اتوبوس پیدا نکرده بود دست به اقدامی عجیب زد.

اقدام عجیب زن سالخورده در داخل اتوبوس!

به گزارش خبرنگار، اقدام زن سالخورده چینی پس از آنکه در یکی از اتوبوس های شهری شهر ایوو واقع در استان ژیجیانگ چین صندلی ای برای نشستن در داخل اتوبوس پیدا نکرد به سوژه رسانه ها تبدیل شد. در حالی که روی یک ردیف از صندلی ها یک زن جوان به همراه پسر خردسالش نشسته بودند این زن با بی توجهی به پسر خردسال تلاش کرد تا صندلی کودک را اشغال کند.

در ویدئویی که توسط یکی از مسافران و با تلفن همراه تهیه شده است زن سالخورده از مادر کودک می خواهد به پسرش بگوید صندلی را برای او خالی کند. در حالی که مادر کودک به خواسته این زن بی اعتنایی می کند این زن با رد شدن از مقابل او خود را به صندلی کنار پنجره که پسر خردسال نشسته بود رساند و با هل دادن کودک، صندلی اش را اشغال کرد.

پسر خردسال که چاره ای جز تسلیم نمی بیند خاتمه صندلی را ترک کرد و کنار مادر خود که گفته می شود یک نوزاد را در آغوش داشت می ایستد. این در حالی بود که سایر مسافران به این زن سالخورده گفتند که پسر خردسال به خاطر سن خود لزوماً نباید صندلی را برای او خالی کند.

این ویدئو که در یکی از شبکه های اجتماعی معروف در چین به اشتراک گذاشته شده بود با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری از آن ها رفتار زن سالخورده را مورد انتقاد قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: این زن به خاطر سن و سالش حق انجام چنین کاری را نداشت. وقتی این صندلی مخصوص سالمندان نبود، چرا باید کودک خردسال آن را برای این خانم خالی می کرد؟

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 7260

به "اقدام عجیب زن سالخورده در داخل اتوبوس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب زن سالخورده در داخل اتوبوس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید