اخبار و رویدادها

مرگ دوچرخه سوار در سانحه رانندگی، کشف لوازم یدکی قاچاق

مهم ترین حوادث قزوین امروز هشتم مردادماه سال 99 را... می توانید در بسته خبری بخوانید ...

29 شهریور 1399

مشکل صادرات گیوه به اقلیم کردستان عراق بررسی می شود

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه از رایزنی با دولت اقلیم کردستان عراق برای حل مشکل صادرات گیوه به این منطقه خبر داد.

29 شهریور 1399

روسیه 2.6 تن ذخیره حیاتی به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، روز گذشته یک موشک سایوز کپسول فضایی پروگرس ام اس-15 متعلق به روسیه را از مقر فضایی بایکونور در قزاقستان به فضا برد.

29 شهریور 1399

گزارش تصویری از اعتراضات مردم پورتلند آمریکا

هزاران تن از مردم آمریکا برای برگزاری یک اعتراض شبانه دیگر در خیابان های شهر پورتلند در ایالت اورگان تجمع کردند. تا به امروز کوشش مقام های محلی برای بیرون راندن نیروهای سرکوبگر فدرال راه به جایی نبرده است.

28 شهریور 1399

وبینار دانش افزایی داوران اتحادیه جهانی کشتی برگزار گشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کشتی، ناصر فروتن رئیس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی کشورمان در مورد این وبینار گفت: چهاردهمین وبیناردانش افزایی اتحادیه دنیای(UWW) با موضوع نقش مهم داوران در جلوگیری از آسیب دیدگی کشتی گیران عصر روز پنج شنبه 2 مردادماه...

27 شهریور 1399

المپیک 2020 و افتتاحیه ای که امروز برگزار نشد

اگر شیوع کرونا اتفاق نیفتاده بود، امروز مراسم افتتاحیه بازیهای المپیک توکیو 2020 در ورزشگاه المپیک توکیو برگزار می شد. دیشب در مراسمی آنلاین ساعت شمارش معکوس برای یک سال دیگر تنظیم شد.

27 شهریور 1399

روایت یکی از مسافران هواپیمای ماهان از مزاحمت جنگنده آمریکایی

یکی از مسافران پرواز ماهان با روایت مشاهدات خود گفت که دو جنگنده آمریکایی بر خلاف ادعای مقامات این کشور به شکل تحریک آمیزی به هواپیمای مسافربری نزدیک شده بود.

26 شهریور 1399

چرا آمریکا مخالف قرارداد ایران و چین است؟

احمد عظیمی بلوریان استاد پیشین مریلند در روزنامه شرق نوشت: دعوای آمریکا و چین وارد مراحل تازه ای شده؛ تا حدی که از یک سو سخن از حمله آمریکا به چین در میان است و از سوی دیگر، محاصره مالی ایران از سوی آمریکا به اوج شدت خود رسیده؛ به نحوی که ارزش دلار که در...

25 شهریور 1399

استقبال چشمگیر بریتانیایی ها از کتاب در سال 2019

بر اساس آمار جدید منتشرشده، در سال 2019 فروش کتاب در بریتانیا به لطف کتاب های صوتی و غیرداستانی افزایش بسیار زیادی داشته است.

24 شهریور 1399

مسکو هرگز در انتخابات سایر کشورها دخالت نمی کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه کرملین امروز سه شنبه بار دیگر اتهامات واهی مربوط به دخالت کشورش در انتخابات سال 2019 انگلیس را رد کرد.

24 شهریور 1399

روایت یک پیشنهاد عجیب در برخی مدارس ابتدایی؛ سال دیگر بیایید! ، دردسر تازه کرونا؛ عقب ماندگی تحصیلی نوآموزان

مدیران مدارس برخی از والدین بچه ها نوآموز هنگامی که برای ثبت نام فرزندانشان در کلاس اول ابتدایی امسال به مدارس مراجعه کرده اند، گفته اند نوآموزشان را سال بعد ثبت نام کنند.

23 شهریور 1399

ترامپ بار دیگر شرایط شیکاگو را بدتر از افغانستان توصیف کرد

رئیس جمهور آمریکا در اظهارنظری آمار خشونت شهر شیکاگو را بدتر از جنگ افغانستان دانسته و تهدید کرده پلیس فدرال بیشتری را به این شهر می فرستد.

23 شهریور 1399

مورینیو هم به دخه آ به خاطر اشتباهاتش مقابل چلسی زخم زبان زد

سرمربی پیشین شیاطین سرخ درباره دروازه بان اسپانیایی این تیم به خاطر نمایش ناامیدکننده اش مقابل چلسی اظهارنظری کنایه آمیز انجام داد.

22 شهریور 1399

انتقاد الهیان از فرافکنی مسئولان درباره دلایل شیوع مجدد ویروس کرونا

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس یازدهم، بابیان اینکه مسئولان نباید در خصوص دلایل شیوع مجدد ویروس کرونا فرافکنی نمایند تاکیدکردکه خود اجتهادی و بی توجهی دولت و بعضی مسئولان به هشدار های وزارت بهداشت فرایند کنترل ویروس کرونا را پیچیده تر می نماید....

21 شهریور 1399

ورود یک هندی به کلوپ 5 میلیاردر برتر دنیا، نفوذ آسیا به حلقه همواره غربی!

خبرنگاران: سالهاست که پنج فرد ثروتمند دنیا را یک گروه تقریباً ثابت تشکیل می دهند که بیشترشان آمریکایی و یک یا دو نفرشان اروپایی و بعضی اوقات یک مکزیکی در آن دیده می گردد.

21 شهریور 1399

قیمت رسمی ماسک اعلام شد

گلپور گفت: قیمت هر عدد ماسک صنعتی یک هزار و 300 و قیمت هر عدد ماسک کارگاهی یک هزار و 500 تومان است.

20 شهریور 1399

پاری سن ژرمن قهرمان جام حذفی فرانسه شد

تیم فوتبال پاری سن ژرمن با غلبه بر سنت آتین، به عنوان قهرمانی جام حذفی فرانسه رسید.

19 شهریور 1399

مشترکات معماری عامل تحکیم روابط محبت آمیز هرات با یزد است

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، مشترکات معماری عامل تحکیم روابط محبت آمیز هرات با یزد است.

19 شهریور 1399

چراغ سبز بانک مرکزی درباره افزایش سود سپرده

سیاست گذار پولی به افزایش نرخ سود در شبکه بانکی چراغ سبز نشان داد؛ چراکه بانک مرکزی مجوز افزایش انتشار گواهی سپرده عام 18 درصدی در بانک ها را صادر کرد. در نتیجه بانک ها می توانند تا خاتمه نیمه اول امسال، اقدام به انتشار اوراق با سود 18 درصد تا سقف 20 درصد...

18 شهریور 1399

خبرنگاران 29 طرح خدماتی و عمرانی در روستاهای هشترود به بهره برداری رسید

مراغه - خبرنگاران - 29 طرح خدماتی و عمرانی با بیش از هفت میلیارد میلیون تومان هزینه کرد در روستاهای هشترود به بهره برداری رسید.

18 شهریور 1399
تعداد: (995)