اخبار اقتصادی

سیل واکسن کرونا به سمت کشور سرازیر شده است

خبرنگاران/کرمانشاه وزیر بهداشت با اشاره به پیگیری های بسیار دولت سیزدهم در تامین واکسن گفت: در حال حاضر سیل واکسن کرونا سمت کشور سرازیر شده است.

28 شهریور 1400

صنعت پالایش، پیشران مالی کشور است

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: آنالیز چالش های بخش های مختلف فراوری، انتقال و توزیع، از مهمترین برنامه ها خواهد بود.

24 شهریور 1400

چطور از کارگران بدون تعرفه تجاری حمایت کنیم؟

به گزارش خبرنگاران، جنگ تجاری اخیر آمریکا باعث شده است که اکثر متفکران اقتصادی برجسته آمریکا مباحثی را در حمایت و مخالفت از این ایده تجاری ترامپ مطرح کنند. مقاله اخیر رابرت شیلر یکی از این دست مقالات است که به این موضوع پرداخته است که ترجمه این مقاله...

14 شهریور 1400

افزایش قیمت در نانوایی های آزادپز قم غیر قانونی است

به گزارش خبرنگاران، رضا سیار ظهر پنج شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان قم که در استانداری قم برگزار گشت، با اشاره به نرخ گذاری برای نان در آبان 93 گفت: در آن زمان گفته گشت 20 درصد از نانوایی ها که آزادپز هستند در معین نرخ و وزن اختیار دارند و قیمت گندم برای...

14 شهریور 1400

ماجرای پیرمرد و آمبولانس پیاده

فرانسیسکو پانچیتو اولاچی صاحب یک آمبولانس زهواردررفته در مرز نوگالس است و به افرادی که قصد دارند خودشان را به آمریکا برسانند، کمک و درمانشان می نماید.

14 شهریور 1400

ادارات مرکزی به علت برگزاری مراسم روز عرفه زودتر تعطیل می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از استانداری مرکزی، سعید فرخی گفت: این تصمیم در بخشنامه ای ازسوی استانداری مرکزی و به منظور فراهم کردن زمینه حضور کارمندان دستگاه های اجرایی برای مشارکت در دعای روح بخش و معنوی عرفه اعلام گردیده است.

14 شهریور 1400

تهیه نقشه های زمین شناسی کوه یزدان

از سوی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی نقشه زمین شناسی یک پنجاه هزارم منطقه کوه یزدان در استان قم تهیه شد.

14 شهریور 1400

حریری: تشکیل دولت سخت است اما محال نیست، درباره آوارگان با روسیه همکاری می کنیم

نخست وزیر مکلف لبنان تأکید کرد که اگر دولت به زودی تشکیل نشود اسامی کسانی را که در روند تشکیل دولت کارشکنی می نمایند، اعلام خواهد داد.

14 شهریور 1400

ماجرای اغفال دختران به نام یک بازیگر مشهور

پسر شیاد خود را بازیگر معروف سینما معرفی می کرد تا دختران ساده لوح را قربانی طمع ورزی های خود کند. اما با پیگیری های پلیسی انتها دستش رو شد.

14 شهریور 1400

سه نرخی بودن، بازار ارز را نابسامان می نماید

عضو هیات رییسه اتاق ایران با اشاره به بازار ارز سه نرخی که اکنون در کشور داریم، گفت: سه نرخی بودن با تفاضل قیمت ارزی بالا باعث وجود مشکلاتی گردیده که مهم ترین آن ها سردرگمی وارکنندگان و عدم توسعه صادرات است.

14 شهریور 1400

سرمربیان دوچرخه سواری مسئولیت نتایج ضعیف بازی های آسیایی را بر عهده گرفتند

سرمربیان تیم های ملی دوچرخه سواری سرعت و استقامت ایران مسئولیت نتایج ضعیفی که در بازی های آسیایی 2018 به دست آمد را بر عهده گرفتند.

14 شهریور 1400

دیدار وزیر خارجه چین با فرمانده ارتش پاکستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از داون نیوز، وانگ ئی وزیر خارجه چین که به پاکستان سفر نموده است با ژنرال قمر جاوید باجوه فرمانده ارتش پاکستان دیدار و مصاحبه کرد.

14 شهریور 1400

تقویت همکاری های ایران و پاکستان

سفیر ایران در پاکستان توافق تهران و اسلام آباد برای اقدامات سازنده در راستای تقویت روابط دو کشور را تایید کرد.

14 شهریور 1400

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از طرح گروه خودروسازی پورشه و هیوندای تا افزونه جدید اینستاگرام

اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

14 شهریور 1400

جدیدترین وضعیت فراوری خودروهای سنگین

مرداد ماه سال جاری فراوری انواع کامیون به طور میانگین 33.3 درصد کاهش یافت.

14 شهریور 1400

بولتون مدعی تاثیر نقض برجام توسط آمریکا بر ایران شد

مشاور امنیت ملی آمریکا ادعا کرد: تصمیم رئیس جمهور (ترامپ) مبنی بر خروج از توافق هسته ای (نقض برجام) تاثیر عمیقی بر روی ایران و کل منطقه گذاشت.

14 شهریور 1400

ادعاهای تکراری پمپئو در نشست گروه ضد ایرانی در نیویورک

به گزارش خبرنگاران، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا طی سخنانی در یک نشست ضدایرانی در نیویورک با موضوع اتحاد علیه ایران هسته ای بر لزوم افزایش فشارها به ایران تاکید نمود.

14 شهریور 1400

بر خاتمه نامه های فناوری محور تمرکز داریم، دانشجویان به دنبال تاسیس شرکت دانش بنیان باشند

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اولویت ما در امسال تمرکز بر فعال کردن دانشجویان به خصوص مقطع تحصیلات تکمیلی برای حرکت به سمت سرانجام نامه های فناوری محور است.

14 شهریور 1400

قیمت نفت برنت به بالای 80 دلار بازگشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روز دوشنبه، درحالی که انتظار می رود با تحریم نفتی ایران از ماه آینده، عرضه در بازارها محدود گردد، قیمت نفت برنت دوباره به بالای 80 دلار بازگشت.

14 شهریور 1400

مدودف به قزاقستان سفر میکند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، آیبک صمدیاروف سخنگوی وزارت امور خارجه قزاقستان خاطرنشان کرد که دیمیتری مدودف نخست وزیر روسیه 1 نوامبر به قزاقستان سفر خواهد نمود.

14 شهریور 1400
تعداد: (956)