اخبار اقتصادی

پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن با ضمانت زنجیره ای

به گزارش خبرنگاران، اکبر نیک زاد یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان داراب فارس اضافه کرد: پرداخت وام 200 میلیون تومان با سود 5 درصد و بازپرداخت 20 ساله و ضمانت زنجیره ای قابل اجراست.

3 آذر 1400

ریسک تولیدکنندگان اوپک پلاس برای بالاتر رفتن قیمت نفت

اوپک پلاس با رد درخواست کشورهای مصرف کننده برای افزایش سریعتر فراوری، درباره تداوم ریسکهای ناشی از پاندمی ویروس کرونا هشدار داد و رشد ذخایر نفت در سال میلادی آینده را پیش بینی کرد.

30 آبان 1400

رد شایعه افزایش قیمت بنزین، توقف فعالیت بعضی صندلی های سوخت موقتی است

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران طی اطلاعیه ای تاکید نمود هیچ مسئله ای در زمینه تامین بنزین و نفتگاز در صندلی ها وجود ندارد و توقف فعالیت بعضی از صندلی های کشور موقتی است.

28 آبان 1400

دیدار ترامپ و مکرون در الیزه

منبعی در کاخ ریاست جمهوری فرانسه گفت گفتگوی رؤسای جمهوری فرانسه و آمریکا بسیار سازنده بود و دونالد ترامپ گفت دو کشور با یکدیگر هم عقیده هستند.

27 آبان 1400

باستانی: شورای رقابت برای افزایش قیمت خودرو به ادله محکم احتیاج دارد

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: آنالیز طرح افزایش قیمت خودرو در نشست اخیر شورای رقابت به معنای قصد این شورا برای افزایش نرخ خودروهای زیر 45 میلیون تومان است.

27 آبان 1400

پرداخت 135 میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته

مدیرعامل بانک توسعه تعاون از پرداخت 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات این بانک در سال گذشته اطلاع داد و مجموع تسهیلات پرداختی ازدواج را 135 میلیارد تومان اعلام نمود.

27 آبان 1400

دزدی های دریایی با یاری ارتش ایران کاهش یافت، تهیه 41 نقشه دریایی

به گزارش خبرنگاران، هادی حق شناس در مراسم روز جهانی دریانوردی با بیان اینکه سال جاری سی و سومین سالی است که این مراسم برگزار می گردد، اظهار کرد: بیش از 90 درصد صادرات و ترانزیت کالاها از بین وجوه حمل و نقل توسط ناوگان های کشتی رانی انجام می گردد، البته...

27 آبان 1400

آنالیز نقش کارفرمایان در بهره وری در برنامه رادیو گفت و گو

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رادیو گفت و گو، پرسمان عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو است که به آنالیز عملکرد مسئولان در حوزه اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال می پردازد.

27 آبان 1400

شعبانی بهار: به کادر فنی جدید تیروکمان خوش بین هستم

رئیس فدراسیون تیرو کمان پس از انتخاب کادر جدید فنی تیروکمان گفت به انتخابم خوش بین هستم و مطمئنم با حضور مربیان ایرانی می توانیم در آینده به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

27 آبان 1400

سفیر آمریکا: واشنگتن دریافته که جنگ افغانستان از طریق نظامی قابل حل نیست

سفیر آمریکا در افغانستان می گوید: واشنگتن دریافته که جنگ در افغانستان تنها از طریق نظامی گری قابل حل نیست.

27 آبان 1400

لزوم رسیدگی به وضعیت معیشتی آتش نشانان و سختی کار آنها

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در جمع آتش نشانان با اشاره به اضافه شدن نردبان های جدید از ورود سه نردبان 56 متری دیگر در دو ماه آینده اطلاع داد و همچنین در حضور شهردار تهران نسبت به وضعیت معیشتی آتش نشانان و تفاوت قانون سختی کار...

27 آبان 1400

سازمان ملل: برگزاری انتخابات لیبی در موعد مقرر سخت است

نماینده سازمان ملل در لیبی تاکید نمود، با وجود موج جدید درگیری ها در این کشور، برگزاری انتخابات در ماه دسامبر با مشکلاتی روبه رو خواهد بود.

27 آبان 1400

ایجاد کانون توسعه اقتصادی و اجتماعی برای کاهش فقر استان های محروم

علی ربیعی در گفت وگو با خبرنگاران در مورد اقداماتی که در حال حاضر انجام می گردد، گفت: در کنار دولت که مشغول کارهای توسعه اقتصادی و اجتماعی است، در دو تا سه استان محروم کشور، کانون توسعه اقتصادی و اجتماعی قرار است راه اندازی کنیم که به زودی مجوز آن را می...

27 آبان 1400

وَرس به نقد و آنالیز رسید

کارگردان مستند ورس گفت: از ابتدای ساخت فیلم کوشش کردم تا به سه وجه تاریخی، اقتصادی و اجتماعی این پل بپردازم. پلی که البته جدا از این منطقه، تمام راه آهن ایران را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

27 آبان 1400

کارخانه فراوری مصالح ساختمانی در کرمانشاه ساخته می گردد

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از صدور مجوز برای ساخت یک کارخانه فراوری مصالح ساختمانی با همکاری هلدینگ گلرنگ در کرمانشاه اطلاع داد.

27 آبان 1400

چرا حواله لاستیک بر اساس محل سکونت کامیون دار صادر نمی گردد؟

کامیون داران از نحوه توزیع لاستیک در استان خراسان رضوی گله مند هستند؛ از اول آبان ماه امسال راهداری استان سامانه ای را طراحی نموده که باید کامیون داران با ثبت بارنامه های خود در آن نام نویسی کنند و سهمیه لاستیک خود را دریافت کنند اما یکی از مسائل این...

27 آبان 1400

فیلم ، توهین و اختلاف در دیدار ترامپ و مکرون

رئیس جمهور فرانسه امروز کوشش کرد همتای آمریکایی خود را زیر یک چتر ببرد اما باز هم ضایع شد.

27 آبان 1400

نامه انتقادی رییس اسکودا به شورای نظارت بر صداو سیما

رییس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران نامه ای انتقادی خطاب به شورای نظارت بر صدا و سیما نوشت.

27 آبان 1400

مارک زاکربرگ کنترل فیسبوک را از دست داده است؟

شکی نیست که کنترل انحصاری میلیون ها نفر و اطلاعات شخصی این افراد به واسطه جریان اخبار و اطلاعات آنلاین، یک تهدید روشن و انکار نشدنی برای دموکراسی است. این کنترلگری از سوی شبکه های اجتماعی به وضوح انجام می گردد و مدیریت فیسبوک بارها و بارها نشان داده است...

27 آبان 1400

توجه به تعاون راهکاری طلایی برای برطرف بحران بیکاری است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در آیین افتتاح مجموعه فرهنگی، هنری و آموزشی شرکت تعاونی شبکه سبز اضافه کرد: امروز ایران در جنگی اقتصادی به سر می برد و اقتصاد ما زخم خورده از کارشکنی های کشورهای...

27 آبان 1400
تعداد: (1860)