کسب و کار در هاوایی ، اطلاعات جالب کسب و کار در هاوایی

به گزارش مجله سلو بلاگ، همه ما دوستانی داریم که فکر می نمایند کسانی که در هاوایی زندگی و کار می نمایند حتما باید شغل سردی داشته باشند. درسته؟ چون تصورشان این است که آن سوی هوای سرد و یخبندان و سه لایه لباس، یک بهشت گرمسیری انتظار آن ها را می کشد؟ درحالیکه این موضوع تا حدی درست است. برخی از شغل ها هستند که به عینه سردتر از بقیه هستند. ما افرادی را پیدا کردیم که فقط برای آخر هفته ها زندگی نمی نمایند. در این مقاله سعی داریم کسب و کار در هاوایی را مطرح سازیم تا با بیان اینکه کدام کارها هواداران کمتری در هاوایی دارند، شما را هدایت کنیم که اگر قصد کار و زندگی در این منطقه را داشتید درباره شغل ها در هاوایی دچار سردرگمی نشوید.

کسب و کار در هاوایی ، اطلاعات جالب کسب و کار در هاوایی

کسب و کار در هاوایی : Nakoa Decoite، موج سوار حرفه ای

او چگونه این کار را در بین کم هوادار ترین شغل ها در هاوایی انتخاب نموده است؟ من در تمام عمرم در اقیانوس بوده ام اما از سن 15 سالگی موج سواری را شروع کردم و الان 12 سال است که به این کار مشغولم. وقتی شما در یک مهارتی به سطح قابل قبولی می رسید و بتوانید کمی تاثیرگذار باشید، شرکت ها علاقمند می شوند تا به شما ملحق شوند. کاری که او انجام می دهد : شما در واقع یک بیلبورد تبلیغاتی برای محصولات شرکت ها هستید. شما از آن ها پول می گیرید تا از محصولات آن ها بهره ببرید یا تبلیغ آن ها را در رقابت هایشان با سایرین بکنید یا اینکه کار فراوری محتوی برای برند آن ها بکنید. هرکاری که برای آگاهی مردم از آن برند ضروری است را انجام می دهید مثل عکس در مجله ها، ویدئو هایی که آنلاین پست می کنید یا دنبال کردن یک شبکه اجتماعی. اما من فقط از اقیانوس لذت می برم. ما واقعا خوشبختیم که در این محیط هیجان انگیز با آب و هوای گرم و موج هایی که ما را احاطه نموده اند زندگی می کنیم. من هنوز هم مجبور هستم خودم را وقف کنم چون من به موج سواری اهمیت می دهم و این مورد عملکرد زندگی من را هم تسخیر نموده است.

کسب و کار در هاوایی : Darin Fujimori، بدلکار

او چگونه این کار را در بین نامناسب ترین شغل ها در هاوایی انتخاب نموده است؟ اولین آشنایی من با این شغل مربوط به زمانی می گردد که Windtalkers ها به هاوایی آمدند. من کارهای اضافی و جانبی مثل شیرین کاری در کنار سایر افراد را انجام می دادم و پیش زمینه ای از هنر رزمی داشتم و حتی هنوز هم تکواندو درس می دهم. کاری که او انجام می دهد: هر روز روزی فرق دارد. این بستگی به این دارد که صحنه تو را به چه می خواند. اینکه شما مجبور باشید یک ماشین را برانید یا مجبور باشید که شلیک کنید، مبارزه داشته باشید و ضرب و شتم کنید. گاهی اوقات من به سفر می روم. من برای فیلم های پرچم های پدرانمان و همین طور برای آخرین سامورایی به ایسلند رفتم. من موقع اسب سواری تیر اندازی می کردم. برخی از نمایش ها مثل 24 یا CSI در LA بودند اما برخی از آن ها نیز در هاوایی و گاهی در کاوانی بودند. معمولا ما باید کارهایمان را برای هماهنگ نماینده ها ارسال کنیم تا آن ها با ما تماس بگیرند. شما رزومه خود را می فرستید و آن ها یا با شما تماس می گیرند و یا اینکه باید دنبال کار دیگری باشید پس بهتر است بدانید که کدام کارها هواداران کمتری در هاوایی دارند.

کسب و کار در هاوایی : Ana Joyce Advincula، پایکوبینده حرفه ای

او چطور کارش را در این زمینه شروع کرد؟ پایکوبییدن جزئی از زندگی من بود حتی قبل از اینکه بدانم پایکوبی چیست. خواهر بزرگتر من قبل از من می پایکوبیید. در سن 4 سالگی مادرم مرا هم مثل خواهرم به استودیو پایکوبی هولا فرستاد. از ان موقع من نمی توانستم متوقف شوم. من با هولا شروع کردم و بعد از آن به پایکوبی تاهیتی مشغول شدم و در نهایت در پی پایکوبی ساموآ، تونگو و نیوزیلندی رفتم. وقتی 15 ساله شدم برای مجوز GE درخواست دادم و برای یک گروه کوچک در Waikiki تست دادم و در نهایت اولین کارم را در روستای هیلتون هاوایی در ساحل Waikiki گرفتم که شروع یک شور و اشتیاق بی سرانجام بود. کاری که او انجام می دهد: یک پایکوبی حرفه ای چیزی بیشتر از آفتاب گرفتن و حفظ کردن حرکات پایکوبی است. البته این جنبه ها نیز اهمیت زیادی دارند اما به همینجا نیز ختم نمی شوند. یک پایکوب حرفه ای پایکوب هولای خوب شدن و در آن باقی ماندن احتیاج به ساعت ها تمرین و ممارست، آهنگ خواندن، تمرین سرود، بازیگری کردن و به خصوص متقاعد کردن مردم زیادی که برای تماشای جزایر ما می آیند تا تجربه ای به یاد ماندنی داشته باشند، دارد. بارها شده که کار ما و صنعت تفریح توریسم با دیزنی لند مقایسه شده است. اینجا یکی از شادترین مکان های روی زمین است. یک روز کاری برای یک پایکوب حرفه ای قبل از رفتن روی استیج شروع می گردد. من به این خاطر از کلمه به خصوص کار استفاده کردم چون خیلی ها فعالیت ما را کار و شغل در بین نامناسب ترین شغل ها در هاوایی محسوب نمی نمایند.

کسب و کار در هاوایی : Laura Mary Flynn، مربی یوگا، مربی بهداشت، دانشمند

او چطورش کارش را در این زمینه در بین کم هوادار ترین شغل ها در هاوایی شروع کرد؟ به عنوان یک کارشناس ارشد در دانشگاه من در یک دوره آگاهی فکر و مدیتیشن ثبت نام کردم. من واقعا به آن علاقمند بودم. زمانی که من از دانشگاه فارغ التحصیل شدم، تمرین یوگا را شروع کردم. هر روز و به میزان کافی تمرین می کردم. 3 سال بعد من در تمرینات مربیان یوگا ثبت نام کردم. من در دوره لیسانس به دانشگاه رفتم تا درباره فواید فیزیکی و روانی یوگا نیز مطالعه کنم. بعد از اتمام لیسانس در یک سال و نیم و 6 ماه کار کردن در یک کار تحقیقی دیگر من کاملا غرق آن شده بودم و به یک مربی یوگای تمام وقت تبدیل شدم. به خاطر وام های دانشجویی و هزینه های بالا زندگی در هاوایی کمی رنج آور بود اما ضربان قلب من هنوز هم مرا به این سمت راهنمایی می کرد.کاری که او انجام می دهد: من یک سری تمرینات مربیان یوگا را بر پایه قدرت یوگای هاوایی راهنمایی می کنم که واقعا نتیجه بخش بوده است. من در شش کلاس استودیو، دو کلاس یوگای ساحلی شرکت کردم که تقریبا 8 نفر در هر هقته بودیم که در زمان های خاصی در هر ماه انجام می شد. شناخت علومی از قبیل شناخت تاریخ، فلسفه و آناتومی یوگا و تماشای آن ها در ماتریالیسم و آموزش آن ها تجربه ای سودمند برای من در بین نامناسب ترین شغل ها در هاوایی بود.

کسب و کار در هاوایی : Zak Noyle، عکاس حرفه ای آب

او چطورش کارش را در این زمینه شروع کرد؟ این از علاقه من به اقیانوس و بزرگ شدن در هاوایی نشات می گیرد. پدر من یک عکاس تجاری است ولی از هتل ها، غذاها و مد عکسبرداری می نماید. یک شناگر قوی و مطمئن بودن در اقیانوس در این امواج بزرگ. در واقع من قادر بودم به مکان هایی بروم که بقیه مردم آن ها را حتی در خواب نمی دیدند و من می توانستم این لحظات را به کسانی که نمی توانستند آن را تجربه نمایند، هدیه دهم. من بارها از یکی از کم عمق ترین ریف ها عکسبرداری کردم. من قادر بودم تا فرصت مناسب را برای خودم به وجود آورم به روش خودم. این فرصت به سرعت به وسیله صنعت موج سواری برای من مهیا شد و آن به سفر رفتن من بود. من حدود 16 تا 17 بار به تاهیتی، فوجی، استرالیا، پرو رفته ام. ما سال گذشته به اوکینوآ ژاپن رفتیم و این محبوب ترین سفر من در تمام عمرم بود. کاری که او انجام می دهد: من کاملا در کارم آزادی دارم. من برای مجله Surfer ، Red Bull و RVCA کار نموده ام و مکان هایی را پیدا می کنم که همواره دوست داشتم به آنجا بروم. هفته ها قبل از عکسبرداری من پیش بینی ها را دنبال می کنم بنابراین می دانم چه اتفاقی می افتد اما باز هم طبیعت خیلی قابل پیش بینی نیست. در شب قبل اگر همه چیز خوب پیش برود من 3 بار در تاریکی شب فقط به خاطر هیجان زده بودنم و آنالیز بویه هواشناسی بیدار می شوم. بویه به من اطلاعاتی در خصوص ارتفاع امواج و قدرت آن ها و زمان پیشروی آن ها می دهد. به همین دلیل این مثل این است که من یک هواشناس باشم. تمام کاری که من می خواهم انجام دهم عکس برداری از آب است. من کاملا در یکی از نامناسب ترین شغل ها در هاوایی خوش شانس هستم.

کسب و کار در هاوایی : Carl Schaper، رئیس جمهور شلپر هاوایی، طراح تخته موج سواری

او چطورش کارش را در این زمینه شروع کرد؟ من صرفا به این کار مشغول شدم. من خیلی جوان بودم در آن زمان فقط 17 سال داشتم و پسری بود که در زمانی که من در ساحل Coco زندگی می کردم و بورد می ساختم، دوست خوب و واقعی من شد. من نمی توانستم تخته موج سواری بخرم به همین دلیل ما شروع کردیم به ساختن چند تا تخته در یک گاراژ. این کار فقط یک سال یا بیشتر طول کشید ولی دوستانم از من خواستند تا اگر در پی شغلی هستم همین کار را انجام دهم. من حتی نمی دانستم که چنین کارهایی هم وجود دارند. آن زمان سال 1973 یا 74 بود. من به آن ها گفتم که من را مسخره می کنید؟ پس من را استخدام کنید! بنابراین من یک کار پیدا کردم و تقریبا از آن زمان کار دیگری انجام ندادم. کاری که او انجام می دهد: من فقط یک طراح تخته موج سواری نیستم. من یک کارخانه بزرگ و قدیمی، یک نمایشگاه دارم و افراد زیادی برای من کار می نمایند. چیز جالب در خصوص کار من این است که من رئیس کار خودم هستم. اگر من بخواهم بایستم و موج سواری کنم، همین کار را انجام می دهم. من آزادی زیادی در کارم دارم و زمانی که تخته ها را می سازم احساس خوشحالی می کنم. بعد از 40 سال من هنوز هم از ساختن تخته های موج سواری لذت می برم به همین دلیل کارمندان در مغازه نیز شاد بوده و در کل روز شوخی می نمایند و در یکی از کم هوادار ترین شغل ها در هاوایی شاد هستند.

کسب و کار در هاوایی : Nakoa Prejean، بنیان گذار، سازنده، کاپیتان ماجراهای اقیانوس هاوایی

او چطورش کارش را در این زمینه شروع کرد؟ من آن را ساختم! به عنوان یک هاوایین. من در خانواده ای به جهان آمدم که به تحصیل و پرروش و فرهنگ اهمیت زیادی می دادند. بعد از درس خواندن در استان کنت و مدت کوتاهی کار کردن در سازمان ملل متحد در ژنو من تماسی دریافت کردم که به من گفته شده بود تا به هاوایی برگردم. من همواره عشق و علاقه حقیقی اقیانوس داشته ام. در سال 1987 که سال هاوایی بود، عموهای من انجمن کشتیرانی قایقرانی هاوایی را تاسیس کردند و از آن زمان تا به امروز زندگی من حول کشتیرانی قایقرانی هاوایی می چرخد. کاری که او انجام می دهد: روزهای من با چند کار می گذرند. من در صبح می توانم در ساختمان مغازه باشم و یک قایق و کشتی را طراحی کنم و در بعدازظهر من می توانم به بچه ها آموزش قایقرانی کشتیرانی بدهم یا این بخش از دانسته هایم را با بازدید نماینده ها به اشتراک بگذارم. من تعهد خاصی در قبال آموزش این بخش از فرهنگمان دارم. برای من درس دادن به بچه ها و یاد دادن مهارت قایقرانی و کشتیرانی به آن ها مروری بر اطلاعات من محسوب می گردد. زمانی که به بازدید نماینده ها تجربه های کاری ام را می گویم افتخار می کنم به اینکه این تجربه ها، تجربه های واقعی من هستند که به آن ها منتقل می نمایند. کشتیرانی هاوایی بخشی از DNA من است. برای ساختن زندگی، ساختمان، اشتراک گذاشتن با دیگران، آموزش دادن و ادامه دادن، کار کشتیرانی تنها راه نهایی زندگی است. در این متن سعی شده است تا شما با اینکه کدام کارها هواداران کمتری در هاوایی دارند، بیشتر آشنایی پیدا کنید و در این راه یاور شما باشد.

منبع: همگردی
انتشار: 4 بهمن 1401 بروزرسانی: 4 بهمن 1401 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 50613

به "کسب و کار در هاوایی ، اطلاعات جالب کسب و کار در هاوایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب و کار در هاوایی ، اطلاعات جالب کسب و کار در هاوایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید