الهام علی اف: ایران به درخواست ما مرزهای خود برای ارسال سلاح به ارمنستان را بست

به گزارش مجله سلو بلاگ، رئیس جمهور آذربایجان گفت: ایران کشور دوست و برادر ماست و به درخواست ما مرز زمینی و هوایی خود را برای ارسال سلاح به ارمنستان بست. زیرا ایران نمی خواست مردم بیشتری از آذربایجان کشته شوند.

الهام علی اف: ایران به درخواست ما مرزهای خود برای ارسال سلاح به ارمنستان را بست

با ما سفر کنید و با تور ارمنستان از کشور جذاب همسایه دیدن کنید و شهر زیبای ایروان را ببینید.

به گزارش گروه بین الملل مجله سلو بلاگ، الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در سخنانی با اشاره به موضع کشورهای منطقه در مورد جنگ اخیر قره باغ گفت: روسیه از وضع موجود ناراضی بود و من این را می دانم. زیرا ایران اجازه نداد از مرزهایش به ارمنستان سلاح ارسال گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی مجله سلو بلاگ بخوانید. (کلیک کنید)

وی اضافه کرد: ایران کشور دوست و برادر ماست و به درخواست ما مرز زمینی و آسمانش را برای ارسال سلاح به ارمنستان بست. زیرا ایران نمی خواست مردم بیشتری از آذربایجان کشته شوند.

این اظهارات علی اف در حالی مطرح می گردد که پیش از این بارها نسبت به موضع ایران در قبال جنگ قره باغ قدردانی نموده و علیرغم شیطنت رسانه ای بعضی جریانات در جمهوری آذربایجان و ترکیه، مقامات ارشد باکو بر حمایت ایران از این کشور صحه گذاشته اند.

همچنین رئیس جمهور آذربایجان در بازدید اخیری که از مناطق تازه آزاد شده جمهوری آذربایجان داشت، مرز بین ایران و آذربایجان را مرز دوستی نامید.

مقاما معظم رهبری چندی پیش درباره جنگ قره باغ اظهار داشتند که می بایست تمامی اراضی اشغالی تخلیه شده و تحویل جمهوری آذربایجان گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 23841

به "الهام علی اف: ایران به درخواست ما مرزهای خود برای ارسال سلاح به ارمنستان را بست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهام علی اف: ایران به درخواست ما مرزهای خود برای ارسال سلاح به ارمنستان را بست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید