تلاش خبرنگاران در مصاف با کرونا قابل تقدیر است

به گزارش مجله سلو بلاگ، رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، در پیامی به مناسبت روز خبرنگار، گفت: تلاش خبرنگاران در مصاف با کرونا قابل تقدیر است.

تلاش خبرنگاران در مصاف با کرونا قابل تقدیر است

به گزارش مجله سلو بلاگ، محمدرضا ظفرقندی، در این پیام عنوان داشته است: دوستان عزیز خبرنگار، فعالان گرانقدر رسانه ای و مطبوعات از مرداد سال گذشته تا هفدهمین روز مرداد سال جاری، اگرچه اتفاقات خرد و کلانی در کشور و جهان به وقوع پیوسته که همواره عنوان خبر و خبرنگار را در مقابل دیدگان عیان ساخته اما در حوزه بهداشت، درمان و سلامت از آخرین ماه های سال 98 تا امروز، حضور شما رادمردان و زنان عرصه اطلاع رسانی فروغی دیگر داشت و ارزش همراهی و تلاش گرانسنگ تان در مصاف با بیماری کرونا برای همگان مبرهن و برای جامعه پزشکی ایران مزید سپاس و تقدیر بود.

شما ثابت کردید برای آنکه مردمان دیارتان زنده و سالم بمانند تمام قد و استوار ایستاده اید و در کنار جان بر کفان مدافع سلامت نقش بی بدیل خبرنگاری و اطلاع رسانی را صادقانه و پر اثر ایفا کردید. از یک سو با ارائه خبرهای موثق و علمی واز سوی دیگر با جوهر قلم و نگاه دوربین، یاریگر و روحیه بخش همکاران عزیز من بودید ودر این جهت خطیر شما گرامیان نیز صبورانه و شجاعانه در کنار فرزندان خدوم ملت و در صف مقدم مبارزه با کووید 19 ایستادید و بسیاری از شما نیز به پلشتی این ویروس گرفتار شدید.

بر خود و تمام همکاران ارجمندم فرض می دانم این روز پر مقدار را به همه مجله سلو بلاگ رسانه های جمعی به ویژه مجله سلو بلاگ بخش سلامت تبریک و تهنیت عرض نمایم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 20767

به "تلاش خبرنگاران در مصاف با کرونا قابل تقدیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش خبرنگاران در مصاف با کرونا قابل تقدیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید