توضیحات پلیس درباره قتل ریحانه عامری؛ پدر با میله آهنی ریحانه را کشت، قاتل پشیمان است

به گزارش مجله سلو بلاگ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به کشته شدن ریحانه عامری دختر کرمانی گفت: خبر کشتن این دختر با تبر توسط پدرش صحت ندارد.

توضیحات پلیس درباره قتل ریحانه عامری؛ پدر با میله آهنی ریحانه را کشت، قاتل پشیمان است

به گزارش ایرنا، سرهنگ کوروش احمد یوسفی اضافه نمود: گرچه عصبانیت پدر، عامل قتل دختر 25ساله کرمانی شده، ولی انطوری که در شبکه های اجتماعی منتشر شده قتل با تبر صورت نگرفته است.

وی، اضافه نمود: شب 26 خردادماه اختلاف خانوادگی پدر و دختر و عصبانیت پدر موجب قتل دختر جوان شد.

سرهنگ احمد یوسفی با اشاره به این مطلب که در این حادثه، میله آهنی که توسط پدر و در عصبانیت پرتاب می گردد با سر دختر برخورد نموده و موجب مرگ وی می گردد تاکید نمود: پدر پشیمان از نتیجه عصبانیتش هم اکنون در بازداشت پلیس است.

جزئیات قتل ریحانه عامری؛ پدر ریحانه اعتراف کرد

دختر 22 ساله کرمانی به نام ریحانه عامری با سرنوشتی شبیه به رومینا اشرفی و در قتل ناموسی توسط پدرش با ضربات تبر به قتل رسید. جرم ریحانه فعالیت در شبکه های مجازی و بهانه کشتن اش دیر به خانه رسیدن بود. البته ریحانه عامری که توسط پدرش در کرمان با ضربات تبر کشته شد 3 سال پیش هم تا حد مرگ پیش رفته بود.

آنطور که رکنا خبر داده است، روز دوشنبه 26 خرداد ماه رفتن خواهر ریحانه عامری به خانه پدری اش در کرمان راز قتل دختر 22 ساله را فاش کرد.

هیچ کس در خانه نبود که خواهرش با شرایط نامرتب قالی ها روبرو شد و وقتی پدر آشفته به خانه برگشت و سریع خارج شد مادر ریحانه عامری از مرکز تعویض پلاک برگشت و حرفی زد که گره قتل فجیع را فاش کرد.

خواهر ریحانه عامری در انتظار اهالی خانه بود که پدرش با چهره ای آشفته و لباس های بهم ریخته وارد خانه شد و بدون اینکه حرفی بزند به اتاقش رفت و دوباره از خانه خارج شد.

مادر گفت شب گذشته ریحانه ساعت 23:30 به خانه بازگشت و پدرش با او جروبحث کرد و ریحانه به اتاقش رفت و پدرش تهدید کرد که یک روز ریحانه را می کشد.

همین نگرانی باعث شد خواهر دختر 22 ساله کرمانی داخل اتاق ریحانه عامری برود و زیر لباس های به هم ریخته خانه با خون روبرو گردد.

ریحانه عامری سه سال پیش نیز به توسط پدرش به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود

راز قتل ریحانه عامری توسط پدرش فاش شد

پلیس خیلی زود پدر ریحانه عامری را بازداشت کرد و اعتراف به قتل دختر 22 ساله کرمانی کرد. او در بیابان های روستای اختیار آباد دست به این قتل زده بود.

پدر ریحانه عامری که مثل رومینا اشرفی دختر 13 ساله تالشی توسط پدرش به قتل رسیده است و مثل فاطمه برحی دختر آبادانی قربانی قتل ناموسی شده است گفت: ریحانه سرکش بود مدام فیلم های مدلینگ، و تصاویر نامناسب از خود در اینستاگرام منتشر می کرد، گفته بودم او را به قتل می رسانم تا اینکه دیشب دیر آمد و تصمیمم قطعی شد. و ریحانه را کشتم.

بیشتر بخوانید:

مرگ تلخ عسل؛ دختر 10 ساله مشهدی قربانی کودک آزاری

(ویدئو) نخستین سخنان پدر رومینا اشرفی: عصبی شدم و الان زمان قابل بازگشت نیست

قتل ناموسی در آبادان؛ مرد 23ساله، سر همسر 19ساله اش را برید

پدر ریحانه عامری دلیل قتل او را فعالیت در حرفه مدلینگ عنوان نموده است

ریحانه عامری سه سال پیش هم تا حد مرگ رفته بود

ریحانه عامری که توسط پدرش در کرمان با ضربات تبر کشته شد 3 سال پیش هم تا حد مرگ پیش رفته بود.

دو شنبه 28 خرداد ماه دختر 22 ساله کرمانی به نام ریحانه عامری توسط پدرش به قتل رسید و خواهرش دومین بار نتوانست جان ریحانه را نجات بدهد.

خواهر ریحانه عامری وقتی پدرش اعتراف کرد دخترش را به قتل رسانده است نزد تیم تحقیقاتی فاش کرد دختر 22 ساله در سال 96 نیز تا لب مرگ پیش رفته بود.

این تحقیقات نشان داد پدر ریحانه عامری که از دست رفتار های دخترش خسته شده بود 3 سال پیش ریحانه را تا حد مرگ کتک زده است تا جاییکه دست و پای ریحانه شکسته بود و خواهرش با رساندن دختر 22 ساله کرمانی به بیمارستان و نجات او از دست پدر باعث شده است تا او از قتل نجات یابد.

ریحانه عامری در کافی شاپ کار می کرد

عکاس ریحانه عامری در تبادل نظر با رکنا گفت: ماجرای قتل ریحانه عامری را به وسیله فضای مجازی و رسانه ها با اطلاع شدم و شناخت زیادی از ریحانه عامری نداشتم. شنیدم ریحانه عامری در یک کافی شاپ در مرکز کرمان کار می کرد و من تنها کار عکاسی و فیلمبرداری او را انجام می دادم.

منبع: فرارو
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 27 مرداد 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 18722

به "توضیحات پلیس درباره قتل ریحانه عامری؛ پدر با میله آهنی ریحانه را کشت، قاتل پشیمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات پلیس درباره قتل ریحانه عامری؛ پدر با میله آهنی ریحانه را کشت، قاتل پشیمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید