جزئیات برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

به گزارش مجله سلو بلاگ، شرکت کنندگان در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور برای سال 98 از روز دوشنبه 27 آبان ماه سال جاری می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

جزئیات برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

به گزارش مجله سلو بلاگ، کارت شرکت در آزمون تمامی داوطلبان هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور برای سال 98 از روز دوشنبه 27 آبان ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور کارت به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد لذا تمامی متقاضیان شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاع ثبت نامی و یا شماره پرونده و کد رهگیری خود پرینت کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند.

براساس تاکید سازمان سنجش و آموزش کشور برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور همراه داشتن پرینت کارت در شرکت آزمون، اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار الزامی است و داوطلبانی که به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی پرونده یا کد پیگیری مورد نظر پیروز به دریافت پرینت کارت خود نشوند حتما به سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایند و سیستم جوابگوی این سازمان موضوع را پیگیری خواهد کرد.

همچنین داوطلبانی که اطلاعات ثبت نامی آنها با کارت دریافتی در آزمون مغایرت داشته باشد لازم است برای اصلاح مورد یا موارد تا 30 آبان ماه جاری به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و قسمت ویرایش مراجعه و اطلاعات خود را اصلاح نمایند و یا می توانند به نماینده سازمان سنجش کشور مستقر در باجه رفع نقض حوزه مربوطه مراجعه نمایند.

البته در خصوص سهمیه 25 درصدی ایثارگران هیچ گونه ویرایشی در این بند انجام نخواهد کرد چرا که با توجه به هماهنگی انجام شده با بنیاد شهید و امور ایثارگران متقاضیان باید در تاریخ های 16 تا 18 مهر برای ویرایش سهمیه شغل مربوطه اقدام می کردند.

هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرای کشور روز پنجشبنه 30 آبان ماه در حوزه های امتحانی برگزار خواهد شد. فرآیند برگزاری این آزمون به این شکل است که درهای ورودی به جلسه از ساعت 8:30 دقیقه صبح و در نوبت عصر از ساعت 14:30 دقیقه بسته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 10665

به "جزئیات برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید