سردار رضایی: امنیت در دو سوی مرز های چهارگانه برقرار است

به گزارش مجله سلو بلاگ، فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امنیت در دو سوی مرز های چهارگانه برای بازگشت زائران اربعین حسینی برقرار است.

سردار رضایی: امنیت در دو سوی مرز های چهارگانه برقرار است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار قاسم رضایی در حاشیه بازدید از خاتمهه مرزی مهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاهد موج خاتمهی و افزایشی بازگشت زائران به کشور هستیم و هماهنگی، امنیت و آمادگی مرزبانان در دو سوی مرز های چهارگانه برقرار است.

وی با قدردانی از مرزبانان دو کشور برای ایجاد هماهنگی و تعامل لازم در تسهیل تردد زائران، اضافه کرد: هم اکنون که مرز های کشور از امنیت و نظم خوبی برخوردار است، خدمت رسانی مرزبانان در دوسوی مرز به زائران اربعین به بهترین شکل در حال اجرا است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به موج افزایشی ورود زوار به میهن عزیزمان، گفت: همه مرزبانان مستقر در مرز ها و خاتمهه های مرزی، تا خاتمه عملیات بازگشت زائران به کشور آماده خدمات رسانی و تسهیل در تردد زوار هستند.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار رضایی اعلام نمود: امیدواریم با خاتمه یافتن موج بازگشت زوار در اربعین امسال، بتوانیم با استفاده از تجربیات به دست آمده در اربعین سال بعد، خادم خوبی برای زائران حضرت اباعبدالله بوده تا تدابیر بهتری اتخاذ گردد.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 9780

به "سردار رضایی: امنیت در دو سوی مرز های چهارگانه برقرار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار رضایی: امنیت در دو سوی مرز های چهارگانه برقرار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید