ماجرای اغفال دختران به نام یک بازیگر مشهور

به گزارش مجله سلو بلاگ، پسر شیاد خود را بازیگر معروف سینما معرفی می کرد تا دختران ساده لوح را قربانی طمع ورزی های خود کند. اما با پیگیری های پلیسی انتها دستش رو شد.

ماجرای اغفال دختران به نام یک بازیگر مشهور

به گزارش خبرنگاران، ایران نوشت: زن میانسال کنار دخترش ایستاده بود و زیر لب حرف هایی می زد انگار در حال سرزنش کردن دختر جوان بود. دخترک سر به زیر انداخته و آرام گریه می کرد. انتها نوبت رسیدگی به پرونده او شد. دستانش بشدت می لرزید. لیوان آب را برداشت و جرعه ای نوشید. با صدایی لرزان داستان فریب خوردنش را چنین تعریف کرد: چند ماه قبل پیام ناشناسی در یکی از شبکه های اجتماعی برایم آمد. عکس یکی از بازیگران معروف مرد روی پروفایل بود. اول فکر کردم مزاحم است و توجهی به آن نکردم اما پیام ها پی در پی می آمد. او مدعی بود عکس مرا روی حساب کاربری ام دیده و از آنجا که چهره زیبایی دارم پیشنهاد داد اگر دوست داشته باشم می تواند زمینه فعالیتم در سینما را فراهم کند. حرف هایش وسوسه برانگیز بود اما نمی دانستم چطور باید به او اعتماد کنم. با ساده لوحی همین سؤال را از او پرسیدم دقایقی بعد یک پیام صوتی برایم فرستاد. صدایش با آن بازیگر معروف مو نمی زد. با خودم گفتم مگر می گردد صدای دو نفر تا این حد شبیه هم باشد. هر روز که می گذشت بیشتر به هویت او مطمئن می شدم. دو ماهی از آشنایی ما گذشته بود که به من ابراز علاقه کرد و از من خواست به محض بازگشت او از سفر کاری اش، با یکدیگر ملاقات کنیم. با شنیدن این حرف ها داشتم بال درمی آوردم و برای آن وعده دیدار رؤیایی لحظه شماری می کردم.

از آن روز به بعد تم پیام ها عاشقانه گردیده بود و ابراز علاقه کردن هایش تمامی نداشت. هر روز در ساعت های خاصی آنلاین می شد و من طوری برنامه ریزی می کردم که در آن ساعت ها هیچ کار دیگری غیر از حرف زدن با مرد رؤیاهایم نداشته باشم. آنقدر با او احساس صمیمیت می کردم که همه اسرار زندگی ام را به او می گفتم و او قول داد که مرا به همه آرزوهایم برساند و زندگی آرامی برایم بسازد. در همین شرایط بود که یک هفته ای از او خبری نشد. پیام هایم بی جواب مانده بود. کلافه و عصبی بودم. به هر راهی فکر کردم تا از او خبر بگیرم. اما هیچ آشنایی نداشتم. انتها پس از یک هفته پیامی از او روی گوشی ام آمد. با دیدن اسم او مانند دیوانه ها به سمت گوشی رفتم و پیامش را گوش دادم. پس از کلی عذرخواهی، از مشکل مالی گفت که برایش پیش آمده است. او ادعا می کرد که تجارتی را راه انداخته و پولش را خورده اند و بدهی اش می تواند شهرت و آینده حرفه ای اش را به خطر بیندازد و.... دیگر تحمل شنیدن این حرف ها و ناراحتی او را نداشتم و قول دادم هر طور می توانم کمکش کنم. به هر دری زدم. هر چه طلا و پول داشتم جمع کردم و حدود 5 میلیونی می شد. آن موقع فقط به این فکر می کردم که او را خوشحال کنم.

قرار شد با توجه به مسدود شدن حساب های بانکی اش، پیک موتوری بیاید و پول و طلاها را از من تحویل بگیرد. از اینکه می توانستم با این کار کمکی به او بکنم خوشحال بودم. اما بعد از تحویل پول و طلاها دیگر خبری از آن بازیگر عاشق پیشه نشد. خانواده ام متوجه ماجرا شدند و به دادسرا شکایت کردیم اما آنجا بود که فهمیدیم دختران زیادی به این شیوه هدف کلاهبرداری نهاده شده اند. بازیگر معروف به دادسرا احضار شد اما روحش هم از ماجرا خبر نداشت و ناخواسته در وسط یک معرکه نهاده شده بود.

آن روز به خاطر حماقت و ساده لوحی خودم خشمگین بودم. به خاطر هیچ و پوچ همه سرمایه ام را به باد دادم. دوست داشتم زودتر آن مرد شیاد پیدا گردد و از اینکه این گونه احساسات من و دختران دیگر را به بازی گرفته بود تا به منافع خودش برسد سیلی محکمی به صورتش بزنم. پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس فتا نهاده شد و پس از چند هفته به ما خبر دادند که آن کلاهبردار در مخفیگاهش دستگیر گردیده است. تا رسیدن به اداره آگاهی هر تصویری از آن شیاد در ذهنم ساختم اما وقتی به اتاق افسر نگهبان رفتم از تعجب شوکه شدم و جلوی در خشکم زد.باور کردنی نبود همان پسر جوان پیک موتوری را مقابل خودم دیدم یعنی در تمام این ماه ها او خودش را جای بازیگر معروف جا زده و من با دست خودم بسته طلا و پول ها را به او داده بودم...

افسر پرونده که متوجه حال من گردیده بود از من خواست بنشینم بعد گفت: متهم فرزاد نام دارد و 33 ساله است. او در پیک موتوری کار می نماید اما بواسطه آشنایی که با نرم افزارهای رایانه ای و اینترنت داشته از طریق برنامه تقلید صدا، صدای یکی از بازیگران معروف سینما را تقلید نموده و از این راه دختران و زنان بسیاری را فریب داده و با وعده موقعیت شغلی و ازدواج، میلیون ها تومان پول و طلا از آنها اخاذی نموده است.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 500

به "ماجرای اغفال دختران به نام یک بازیگر مشهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای اغفال دختران به نام یک بازیگر مشهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید