ماهانه بیش از 4 هزار تور ایرانگردی از مبدا تهران برگزار می گردد

به گزارش مجله سلو بلاگ، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت:ماهانه بیش از 4 هزار تور ایرانگردی از مبدا تهران به سایر استان های کشور برگزار می گردد.

ماهانه بیش از 4 هزار تور ایرانگردی از مبدا تهران برگزار می گردد

خبرنگاران - پرهام جانفشان مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با اظهار اینکه در مجموع 91 پروژه در حال انجام در استان تهران اعتباری بالغ بر 28 هزار میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در حوزه تاسیسات گردشگری سرمایه گذاری شده است اضافه نمود : در حال حاضر با 33 هزار تخت در مراکز اقامتی جوابگوی احتیاج گردشگران و مسافران در استان تهران هستیم که انتظار می رود برای رسیدن به اهداف توسعه گردشگری استان میزان تخت در مراکز اقامتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی رشد قبولی داشته باشد.

جانفشان در این نشست با تاکید بر این که ماهانه بیش از 4 هزار تور ایرانگردی از مبدا تهران به سایر استان های کشور برگزار می گردد، خاطر نشان کرد: تهران موتور محترک توسعه گردشگری کشور است.

او توسعه موزه های خصوصی و تسریع روند تهیه پرونده ثبتی برای بناهای تاریخی و میراث طبیعی استان تهران را از اولویت های معاونت میراث فرهنگی دانست و اضافه نمود: شناسایی و ثبت میراث طبیعی در استان تهران که در حال پیگیری و انجام است موضوعی بود که در گذشته به آن پرداخته نشده بود.

فریده اولادقباد رئیس فراکسیون زنان مجلس در انتها ارائه گزارش مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران ضمن تقدیر از اقدامات و عملکرد اداره کل میراث فرهنگی استان تهران در یک سال اخیر از قول مساعد فراکسیون زنان مجلس برای پیگیری بیمه هنرمندان صنایع دستی تا رسیدن به نیتجه نهایی اطلاع داد و اضافه نمود : به عنوان یک شخصی که سابقه معلمی داشته است این احتیاج را احساس می کنم که مدارس و آموزش و پرورش باید برای بازدید دانش آموزان از موزه ها برنامه ریزی بیشتری داشته باشند.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: چمدان
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 9881

به "ماهانه بیش از 4 هزار تور ایرانگردی از مبدا تهران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهانه بیش از 4 هزار تور ایرانگردی از مبدا تهران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید