ارتقاء امنیت اجتماعی در دستور کار پلیس قرار گرفته است

به گزارش مجله سلو بلاگ، فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: برنامه ریزی هدفمندی در ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با مجرمان برپایه عملیات های برنامه محور در دستور کار واقع شده است.

ارتقاء امنیت اجتماعی در دستور کار پلیس قرار گرفته است

به گزارش خبرنگار از ، سرهنگ شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و معین راهبرد های معین در حوزه امنیت، برنامه ریزی هدفمندی در ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد قاطع با مجرمان برپایه عملیات های برنامه محور در دستور کار قرار گرفته است.

شهرستانی با بیان اینکه مردم مداری مهمترین اولویت در توسعه خدمت رسانی به مردم است گفت: برنامه دیدار شهروندان با مسئولان انتظامی و ارتقاء شاخصه های پاسخگویی به مطالبات مردمی از هم اکنون شروع شده است.

او اضافه نمود: خدمت نیروی انتظامی به مردم یک خدمت بی منت است، چراکه پلیس باید در حوزه ماموریت های خود به آسیب های مقابل، به عنوان یک مسئله نگاه کند و در حل مسائل، همکاری و مشارکت سازنده با نخبگان علمی در درون و برون سازمان را اولویت خود قرار دهند.

شهرستانی ادامه داد: براساس برآورد های اجتماعی و تحلیل های کارشناسی، اصلی ترین نقاط ضعف و قوت در انجام ماموریت های محوله احصاء شده و با همه کوشش در جهت حل آن کوشش می گردد.

او بیان نمود: شایسته سالاری به عنوان یک زیرساخت در نهادینه سازی قانون گرایی، جامعه محوری و پاسخگویی پلیس در برنامه ریزی های انتظامی و ترافیکی به شمار می رود که در این راستا، بهینه سازی هر چه مطلوب تر نظام آموزشى کارکنان در رشد و تعالی سازمانی امری مهم و لازم است.

او گفت: لازمه پلیس استفاده بهینه از فناوری های نوین ارتباطی است بنابراین پلیس هوشمند نقش مهمی در ارتقاء کیفی خدمات و اجرای موفقیت آمیز مأموریت های محوله دارد و نقش آن در کیفی سازی خدمات در جامعه امروزی، امری غیرقابل انکار است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی، افزایش مهارت های بنیادین پلیس در عملیات ها را مورد توجه قرار داد و گفت: آموزش های کاربردی و مهارت افزا، ضامن سلامت اداری و تعالی رفتار فردی و سازمانی است که در این راستا در قرارگاه جهادی نیروی انتظامی تربیت و آموزش، افزایش مهارت های بنیادین، محور تمام اقدامات عملیاتی پلیس جامعه محور است.

ر

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 7983

به "ارتقاء امنیت اجتماعی در دستور کار پلیس قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقاء امنیت اجتماعی در دستور کار پلیس قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید