افراد تاثیرگذار برای استانداردسازی پای کار باشند

به گزارش مجله سلو بلاگ، رییس مرکز ملی تایید صلاحیت استاندارد ایران گفت: استاندارد سازی فقط وظیفه یک سازمان نیست و برای اجرای آن همه افراد تاثیرگذار باید پای کار باشند.

افراد تاثیرگذار برای استانداردسازی پای کار باشند

به گزارش مجله سلو بلاگ، علیرضا خاکی فیروز در همایش گرامیداشت روز استاندارد که در سالن اجتماعات بانک صادرات رشت برگزار گردید، گفت: هیچ پدیده ای در دنیا نیست که رعایت استاندارد خالق در آن تجلی نشده باشد.

وی با بیان اینکه استاندارد کمترین مدار اخلاق مداری است و با رعایت آن شأن انسانیت حفظ می گردد، ادامه داد: رعایت استاندارد توسط افراد نشان از تفکر متعالی در جامعه است.

رییس مرکز ملی تایید صلاحیت استاندارد ایران با بیان اینکه استاندارد سازی وظیفه یک سازمان نیست و باید تک تک افراد تاثیرگذار بر جامعه پای کار باشند، گفت: ایرانی ها توانسته اند در حمایت از استانداردها به خصوص پیغام های ویدیویی در مورد استاندارد کارنامه درخشانی را از آن خود نمایند.

وی اضافه کرد: گیلان به لحاظ علمی از رتبه بسیار خوبی در کشور برخودار است و هر گیلانی باید به این سطح علمی استان افتخار کند.

خاکی فیروز توضیح داد: گیلان فناوری های بسیار بالایی دارد و می تواند در ارتقای سطح استاندارد کشور نقش موثری ایفا نماید.

وی با بیان اینکه استاندارد زیربنای توسعه مالی کشور است، اعلام نمود: هر کشوری که به تغییرات خوبی دست یافته است با متکی بر رعایت استانداردها توانسته کارنامه های درخشانی را از آن خود کند و ما نیز باید در این جهت گام های سریعتر و بزرگتری برداریم.

داریوش اشکانی پور مدیرکل استاندارد گیلان درادامه این همایش گفت: ما می خواهیم با کنترل و رعایت استاندارد ها سلامت و امنیت مردم تامین باشد.

وی اضافه کرد: کیفیت فرایندی است که مصرف نماینده را به وجد می آورد و نمی توان برای آن مقصدی معین مشخص کرد اما شرط ورود به آن رعایت استانداردها است.

اشکانی پور اعلام نمود: در حال حاضر 62 آزمایشگاه استاندارد در استان فعال است و 600نیروی متخصص در آن مشغول به کار هستند.

وی توضیح داد: استاندارد به نوعی حفظ کرامت انسان است و با رعایت آن به جامعه خود احترام می گذاریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 9477

به "افراد تاثیرگذار برای استانداردسازی پای کار باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افراد تاثیرگذار برای استانداردسازی پای کار باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید