انجام بیش از 1500 مورد بازرسی از اماکن ورزشی اردبیل ، پلمب 25 باشگاه متخلف

به گزارش مجله سلو بلاگ، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در راستای حفظ سلامت جامعه و ورزشکاران در زمان شیوع ویروس کرونا، بیش از 1500 مورد بازرسی از باشگاه های خصوصی و اماکن ورزشی انجام گرفت.

انجام بیش از 1500 مورد بازرسی از اماکن ورزشی اردبیل ، پلمب 25 باشگاه متخلف

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

به گزارش مجله سلو بلاگ به نقل از فارس، سجاد انوشیروانی در گفت وگو با مجله سلو بلاگ اظهار کرد: در راستای حفظ سلامت جامعه و ورزشکاران در زمان شیوع ویروس کرونا، بیش از یک هزار و 500 مورد بازرسی از باشگاه های خصوصی و اماکن ورزشی انجام گرفت.

وی اضافه نمود: در استان اردبیل بیش از 500 باشگاه خصوصی و 300 مکان ورزشی وجود دارد که با شیوع کرونا، همه این باشگاه ها و اماکن ورزشی تعطیل شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اعلام کرد: از باشگاه ها و اماکن ورزشی که با اداره کل ورزش و جوانان استان در برای سلامتی جامعه و ورزشکاران در زمان این بیماری همکاری کردند، تقدیر و تشکر می کنیم.

پلمب 25 باشگاه متخلف

انوشیروانی ادامه داد: با بازرسی های اجرا شده تخلف 25 باشگاه ورزشی محرز شد که این باشگاه ها پلمب شدند.

وی توضیح داد: دستورالعمل های ستاد کرونا در موضوع ورزش ابلاغ به تمامی باشگاه های خصوصی و اماکن ورزشی ابلاغ شده که نسبت به گندزدایی و رعایت اصول اولیه بهداشتی و نصب بروشورها و بنرهایی برای مطلع سازی ورزشکاران و همچنین ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت برای دریافت کد برای بازگشایی، اقدامات لازم را انجام دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با آن دسته از اماکن ورزشی و باشگاه های خصوصی که موارد و دستورالعمل های ابلاغی از سوی ستاد کرونا در ورزش را رعایت نکنند، طبق قانون برخورد خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 مرداد 1399 بروزرسانی: 13 مرداد 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 17973

به "انجام بیش از 1500 مورد بازرسی از اماکن ورزشی اردبیل ، پلمب 25 باشگاه متخلف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام بیش از 1500 مورد بازرسی از اماکن ورزشی اردبیل ، پلمب 25 باشگاه متخلف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید