بازوی رباتیک وارد ایستگاههای شارژ الکترونیک ایالات متحده می گردد

به گزارش مجله سلو بلاگ، بازوی رباتیک یکی از جدیدترین ایده هایی است که بری تسهیل دریافت انرژی توسط ایستگاههای شارژ الکترونیک مورد استفاده قرار می گیرد. این بازوی رباتیک در مرحله آزمایشی قرار دارند.

بازوی رباتیک وارد ایستگاههای شارژ الکترونیک ایالات متحده می گردد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، روش کار این بازوی شارژ جدید بسیار شبیه به ایستگاه شارژ اتوماتیک تسلا است، اما می تواند با نصب در همه صندلی های شارژ الکتریک برای انواع مختلف خودرو کاربردی باشد.

بانی و پشتیبان این طرح Electrify America در حال کار روی این پروژه است. این شرکت اخیرا اعلام نموده که با همکاری Stable Auto؛ شرکت شارژ ناوگان EV مستقر در سانفرانسیسکو ، برای ایجاد راهکارهای شارژ اتوماتیک برای وسایل نقلیه تفاهمنامه امضا نموده است. بر این اساس نسخه آزمایشی این طرح در شهر سانفرانسیسکو اجرا خواهد شد.

این دو شرکت پیش بینی می نمایند که ایستگاه های اولیه در اوایل سال 2020 افتتاح خواهد شد و از شارژر 150 کیلوواتی Electrify America استفاده می نماید. نقش شرکت Stable نیز نرم افزاری است و این شرکت از نرم افزار ویژه خود برای برنامه ریزی رباتیک استفاده می نماید. این برنامه در واقع شارژرها را به وسایل نقلیه مورد نظر متصل می نماید.

قرار است شرکت ها آنچه را که از این سیستم می آموزند در دنیای واقعی و در ابعادی بزرگ تر اجرایی نمایند. هدف اصلی این شرکت ها کاهش مسائل کاربران برای شارژ خودرو است. وین کیلن ، مدیر برنامه ریزی زیرساخت ها و توسعه کسب و کار در حوزه برق آمریکا گفت: وسایل نقلیه خودمختار نقش مهمی در آینده رانندگی به ویژه در سطح وسایل حمل و نقل عمومی ایفا می نمایند و در نتیجه گزینه های شارژ مناسب برای اتومبیلهای سواری اتومبیل برای توسعه این تلاشها بسیار مهم است.

اما همانطور که اشاره شد این نخستین باری نیست که چنین طرحی مطرح می گردد و شرکت های Electrify America و Stable اولین شرکتهایی نیستند که با ایده شارژ اتوماتیک فعالیت می نمایند. در سال 2015 ، تسلا یک بازوی شارژی رباتیک مناسب ایجاد کرد که می توانست شارژر خود را با یک حرکت از طریق نقلیه تسلا متصل کند.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: انتخاب
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 6783

به "بازوی رباتیک وارد ایستگاههای شارژ الکترونیک ایالات متحده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازوی رباتیک وارد ایستگاههای شارژ الکترونیک ایالات متحده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید