بازی های آسیایی 2018، محمدیان: مأموریت بعدی ستاد عالی مسابقات، تحلیل موفقیت ها و ناکامی هاست

به گزارش مجله سلو بلاگ، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت که آسیب شناسی و تجزیه تحلیل موفقیت ها و ناکامی های ایران در بازی های آسیایی، مأموریت بعدی ستاد عالی بازی های آسیایی خواهد بود.

بازی های آسیایی 2018، محمدیان: مأموریت بعدی ستاد عالی مسابقات، تحلیل موفقیت ها و ناکامی هاست

به گزارش خبرنگاران، فریبا محمدیان در گفت و گو با روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، موفقیت بانوان ورزشکار ایران در بازی های آسیایی اندونزی را مورد توجه قرار داد و گفت: کاروان ایران در شرایطی به این مسابقات اعزام شد که تقریباً یک سوم آن را بانوان تشکیل می دادند و طبیعی است که انتظار می رفت بانوان ما بتوانند با موفقیت های خود، تأثیرگذاری خوبی در موقعیت ایران در رنکینگ مدال ها نسبت به سهمی که دارند و حتی بیشتر از این سهم داشته باشند.

وی ادامه داد: هم اکنون صندلی ایران در رده چهارم رنکینگ مدال ها است. امیدواریم در هفته دوم بازی ها، اتفاقات بهتری رقم بخورد و دختران و پسران ما با همت و کوششی که دارند، بتوانند صندلی ایران را در رده بندی مدال ها تثبیت نمایند.

محمدیان گفت: همانطور که پیش بینی می کردیم، بانوان ورزشکار ما با کوشش و همت خود و زحمات فدراسیون ها، نتایج خوبی کسب کردند و حتی در برخی از رشته ها، فراتر از پیش بینی ها عمل کردند. این نشان می دهد هر جا به بانوان اعتماد گردیده، آنها توانسته اند به درستی پاسخ این اعتماد را بدهند.

وی اضافه کرد: امیدواریم این شرایط طبق برنامه ریزی ها، برای المپیک 2020 استمرار پیدا کند و فدراسیون ها مطابق برنامه هماهنگ گردیده، تا المپیک 2020 حمایت های خود را از ورزشکاران ادامه دهند. مطمئناً بر مبنای برنامه ریزی که داریم و با همت و کوششی که دختران و پسران ما دارند، برای المپیک 2020 تنوع بیشتری در رشته های ورزشی خواهیم داشت.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان اعلام نمود: ستاد عالی بازی های آسیایی با شاخص های کاملاً فنی، رشته ها و ورزشکاران را برای بازی های آسیایی اندونزی انتخاب نموده است و یقین بدانید مأموریت بعدی، آسیب شناسی و تجزیه تحلیل هم موفقیت ها و هم ناکامی های ایران در این دوره از بازی ها در ستاد عالی خواهد بود.

وی توضیح داد: بر اساس بازخوردی که ستاد عالی بازی ها به فدراسیون ها می دهد و بر مبنای تجزیه تحلیلی که خواهد شد، شاید لازم باشد فدراسیون ها در کادر فنی یا برنامه های آماده سازی خود تجدید نظر نمایند.

محمدیان گفت: بازی های آسیایی برای ما تمام نمی گردد، بلکه مقدمه ای برای کسب سهمیه المپیک و افتخارآفرینی فرزندان ایران در المپیک 2020 است.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 320

به "بازی های آسیایی 2018، محمدیان: مأموریت بعدی ستاد عالی مسابقات، تحلیل موفقیت ها و ناکامی هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های آسیایی 2018، محمدیان: مأموریت بعدی ستاد عالی مسابقات، تحلیل موفقیت ها و ناکامی هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید