آنالیز افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در جلسه هفته آینده شورای عالی کار

به گزارش مجله سلو بلاگ، با موافقت شریعتمداری یکشنبه17خرداد ماه, افزایش حقوق امسال بازنشستگان برای سال 99 در شورای عالی کاربررسی می گردد.

آنالیز افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در جلسه هفته آینده شورای عالی کار

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تسنیم، 17خرداد ماه زمان برگزاری جلسه شورای عالی کار برای معین حق مسکن کارگران است. اما با توجه به اینکه سه ماه از سال گذشته و هنوز تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی معین نشده است و به نوعی می توان گفت که به بسته شدن پرونده دستمزد سال 99 کارگران در شورای عالی کار مرتبط است، با موافقت وزیرکار قرار است در آن جلسه بحث افزایش حقوق امسال بازنشستگان نیز آنالیز گردد.

روز گذشته هیات رئیسه کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و کانون پیشکسوتان با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ملاقات کردند. نمایندگان بازنشستگان بر ضرورت تأمل در تصویب افزایش حقوق امسال در شورایعالی کار تاکید کردند که مورد تایید وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز نهاده شد.

همچنین به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ابلاغ شد تا موضوع حداکثر افزایش حقوق بازنشستگان حداقل بگیر سازمان با اعضای هیات مدیره به نوعی که در چهارچوب درآمدهای سازمان باشد ، مطرح و مورد آنالیز قرار گیرد.

همچنین به پیشنهاد وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و تصویب هیات وزیران در جلسه یکشنبه یازدهم خردادماه حسین مدرسی خیابانی، سرپرست وزارت صمت بعنوان عضو صاحبنظر دولت در شورایعالی کار منصوب شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 18088

به "آنالیز افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در جلسه هفته آینده شورای عالی کار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در جلسه هفته آینده شورای عالی کار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید