تجاوزات نیروهای آمریکایی و ترکیه&zwnjای در خاک سوریه ادامه دارد

به گزارش مجله سلو بلاگ، رسانه های خبری از ادامه تجاوزات نیروها و مزدوران ترکیه و آمریکا در حومه الرقه و الحسکه سوریه خبر داده اند.

تجاوزات نیروهای آمریکایی و ترکیه&zwnjای در خاک سوریه ادامه دارد

تلویزیون الاخباریه سوریه از ادامه تجاوزات مزدوران اشغالگر وابسته به ترکیه در حومه الرقه سوریه گزارش دارد.

گزارشگر الاخباریه سوریه اضافه کرد: تروریست های وابسته به ترکیه بار دیگر به روستا ها و مناطقی در حومه الرقه تعرض کردند؛ همچنین نیرو های اشغالگر آمریکایی بیش از 70 خودرو به پایگاه های خود در حومه الحسکه منتقل کردند.

خبرنگار این شبکه در ادامه گفت: نیرو های متجاوز ترکیه و آمریکا و گروه های تروریستی وابسته به آن ها به تجاوز های خود در منطقه الجزیره سوریه ادامه می دهند. مزدوران وابسته به ترکیه با گلوله های توپ حومه شمالی الرقه را هدف قرار دادند.

منابع محلی می گویند مزدوران وابسته به ترکیه با توپخانه سنگین، اردوگاه عین عیسی و روستای صیدا در نزدیکی جاده بین المللی و اطراف شهر عین عیسی شمال الرقه را گلوله باران کردند که براثر آن به زیرساخت ها و دارایی های شهروندان سوری خسارت وارد شد. از سوی دیگر نظامیان رژیم اشغالگر آمریکا تجهیزات نظامی و لجستیکی خود را از خاک عراق به پایگاه های غیرقانونی خود در حومه الحسکه منتقل کردند.

منابع محلی در روستای السویدیه در حومه الیعروبیه به خبرنگار الاخباریه سوریه گفتند: یک کاروان آمریکایی شامل 72 خودروی حامل تجهیزات لجستیکی به وسیله گذرگاه غیر قانونی الولید از عراق به خاک سوریه وارد شد. این منابع اضافه کردند: این کاروان تجهیزات نظامی شامل تانکرها، وسایل و تجهیزات سرمایشی، کامیون های پوشیده شده با چادر و تریلر های حامل تجهیزات نظامی و زرهی پوشیده شده، راهی شهر رمیلان بود.

از سوی دیگر در پاسخ به تجاوز های شبه نظامیان قسد وابسته به نظامیان اشغالگر آمریکا، دو نیروی آن به ضرب گلوله افراد ناشناس در اردوگاه الهول و الشدادی در حومه الحسکه کشته شدند. منابع محلی در اردوگاه الهول تصریح کردند: یکی از افراد مسلح قسد با گلوله های افراد ناشناس کشته شد. همزمان یک تن دیگر از شبه نظامیان قسد با گلوله افراد ناشناس در شهر الشدادی در حومه جنوبی الحسکه کشته شد. ، باشگاه مجله سلو بلاگ

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 25973

به "تجاوزات نیروهای آمریکایی و ترکیه&zwnjای در خاک سوریه ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجاوزات نیروهای آمریکایی و ترکیه&zwnjای در خاک سوریه ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید