توقف تبلیغ حساب کاربری ترامپ در اسنپ چت

به گزارش مجله سلو بلاگ، این تصمیم اسنپ چت در پی سخنان ترامپ اتخاد شد که گفته بود اگر معترضان محدوده حفاظتی کاخ سفید را نقض نمایند از سگ های شرور و سلاح علیه آن ها استفاده خواهد شد. پیش از این هم توییتر برخی از پست های دونالد ترامپ را پنهان نموده بود.

توقف تبلیغ حساب کاربری ترامپ در اسنپ چت

اپلیکیشن اسنپ چت گفته که ترویج و تبلیغ حساب کاربری دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در این شبکه اجتماعی را متوقف نموده است. در نتیجه نام کاربری دونالد ترامپ دیگر در بخش کشف این اپلیکیشن قابل مشاهده و دسترسی نخواهد بود.

این شرکت گفت: صدا هایی که خشونت های نژادی و بی عدالتی را ترویج می نمایند، از طرف این شبکه منعکس نخواهند شد. .

این تصمیم اسنپ چت در پی سخنان ترامپ اتخاد شد که گفته بود اگر معترضان محدوده حفاظتی کاخ سفید را نقض نمایند از سگ های شرور و سلاح علیه آن ها استفاده خواهد شد. پیش از این هم توییتر برخی از پست های دونالد ترامپ را پنهان نموده بود.

اسنپ چت گفته خشونت های نژادی و بی عدالتی در جامعه ما جایی ندارد و ما با هم در کنار کسانی که در جستجوی صلح، عشق، برابری و عدالت در آمریکا هستند، می ایستیم. این تصمیم اسنپ چت احتمالا تنش میان کاخ سفید و شبکه های اجتماعی را افزایش خواهد داد.

پیش از این در پی اقدام توییتر، ترامپ با امضای دستوری برای لغو حمایت های قانونی از شبکه های اجتماعی اقدام کرد. اقدام اسنپ چت، احتمالا فشار بر فیسبوک را هم افزایش خواهد داد.

مارک زاکربرگ، رییس فیسبوک در برابر درخواست های داخلی و خارجی برای دخالت در پست هایی که روی این شبکه اجتماعی گذاشته می گردد، مقاومت نموده است. او گفته که اصول آزادی بیان این شرکت به این معنا است که پست های رییس جمهوری آمریکا باید همچنان به همان شکلی که نوشته می شوند باقی بمانند.

ترامپ بیش از یک میلیون نفر در اسنپ چت او را دنبال می نمایند. شبکه خبری بلومبرگ می گوید اسنپ چت در مبارزات انتخاباتی ترامپ برای انتخابات سال جاری حیاتی است.

هر چند اسنپ چت حساب دونالد ترامپ را حذف یا لغو ننموده، اما قابل مشاهده نبودن حساب کاربری او در بخش کشف به این معنی است که پست هایش تنها برای کسانی به طور مستقیم حساب کاربری او را جستجو می نمایند، قابل دیدن خواهد بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرادید
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 18105

به "توقف تبلیغ حساب کاربری ترامپ در اسنپ چت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف تبلیغ حساب کاربری ترامپ در اسنپ چت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید