رئیس حزب دموکرات در ایالت آیووا از سمت خود کناره گیری کرد

به گزارش مجله سلو بلاگ، پس از آشفتگی اخیر در برگزاری مجمع انتخاباتی در ایالت آیووا، رئیس حزب دموکرات در این ایالت از سمت خود کناره گیری کرد.

رئیس حزب دموکرات در ایالت آیووا از سمت خود کناره گیری کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، تروی پراس رئیس حزب دموکرات در ایالت آیووا به دلیل آشفتگی روی داده در فرایند برگزاری مجمع انتخاباتی نامزدهای دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در این ایالت، از سمت خود کناره گیری کرد.

نتایج انتخابات درون حزبی دموکرات ها در آیووا قرار بود ساعت 23:00 روز برگزاری مجمع انتخاباتی اعلام شود اما ستاد مرکزی حزب دموکرات در ایالت آیووا اعلام نمود به دلیل مسئله ای که برای نرم افزار محاسبه و اعلام نتایج پیش آمده، این مسئله در آینده اعلام می شود.

پس از آن روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی نوشت خطاهایی که اتفاق افتاده اند نشان می دهند که بسیاری از سران مجمع های ایالت آیووا تلاش کردند در اعلام نتایج بر اساس قوانین مربوط به این حوزها یا طبق الزامات جدید قانونی که بعد از سال 2016 معرفی شده اند عمل کنند.

در آیووا، انتخابات با انداختن برگه رأی داخل صندوق انجام نمی شود؛ به جای آن رأی دهندگان در جلسات و مجمع هایی محلی که در سراسر ایالت برگزار می شود شرکت کرده و نظرشان را اعلام می کنند. نتایج این نشست ها به دفتر حزب در ایالت ارسال می شود و در آنجا تعداد وکلای انتخاباتی که از هر نامزد حمایت می کنند مشخص می شود.

فرآیند انتخابات درون حزبی که از دوشنبه دو هفته پیش با رأی گیری در ایالت آیووا آغاز شد، باید نهایتاً تا ژوئن 2020 در تمام 50 ایالت آمریکا برگزار شود تا خاتمه در اواسط آن ماه در جلسه مجمع ملی حزب دموکرات نامزد این حزب برای رقابت با ترامپ انتخاب و معرفی شود.

.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 12782

به "رئیس حزب دموکرات در ایالت آیووا از سمت خود کناره گیری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس حزب دموکرات در ایالت آیووا از سمت خود کناره گیری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید