جزئیات پرونده کلاهبرداری 400 میلیاردی از زبان دادستان شهرری ، فروش 30 واحد به 250 شهروند

به گزارش مجله سلو بلاگ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری، جزئیات دستگیری کلاهبردار پروژه مسکونی آفتاب ری را که 30 منزل مسکونی را به بیش از 250 نفر فروخته بود، تشریح کرد.

جزئیات پرونده کلاهبرداری 400 میلیاردی از زبان دادستان شهرری ، فروش 30 واحد به 250 شهروند

فارس نوشت: علی ملکوتی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری گفت: فردی به نام هاشم آبادی برای ساخت ملکی مشارکت نموده بود که 30 واحد سهم مالک و 30 واحد سهم طرف مقابل یعنی سازنده بود که اقدام به کلاهبرداری کرد.

وی با بیان این که این فرد با انتقال مال غیر و کلاهبرداری 30 واحد مسکونی را به بیش از 250 نفر فروخته بود، ادامه داد: با شکایت شاکیان و تشکیل پرونده تحقیقات و آنالیز لازم انجام شد و معین شد این فرد به رشت فرار نموده است.

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ری به اعزام به موقع و فوری نیروهای پایگاه نهم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ به رشت اشاره نمود و اضافه نمود: این فرد کلاهبردار که قصد خروج از کشور از مرز آستارا را داشت با همکاری پلیس امنیت و دادستانی آستارا با اقدام هوشمندانه نیروهای پرتلاش پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ دستگیر شد.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف کلاهبرداری 4 هزار میلیارد ریالی در شهرستان ری اطلاع داد و گفت: این پرونده بیش از 350 شاکی دارد.

سرهنگ محمد گنجه گفت: متهم که فردی حدودا 50 ساله است در بازپرسی های پلیسی ابتدا منکر بزه انتسابی شد اما در برابر مستندات و ادله موجود به جرم تحصیل مال نامشروع به مبلغ حدود 4 هزار میلیارد ریال به وسیله کلاهبرداری و سوءاستفاده از 350 نفر از اهالی شهرستان ری به بهانه واگذاری مسکن اعتراف کرد.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 9803

به "جزئیات پرونده کلاهبرداری 400 میلیاردی از زبان دادستان شهرری ، فروش 30 واحد به 250 شهروند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات پرونده کلاهبرداری 400 میلیاردی از زبان دادستان شهرری ، فروش 30 واحد به 250 شهروند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید