جو پایدار در اغلب مناطق کشور، وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نوار شرقی

به گزارش مجله سلو بلاگ، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا روز سه شنبه در بعضی از مناطق خراسان جنوبی، شرق کرمان و نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان به ویژه در منطقه زابل، وزش باد شدید و گرد و خاک را پیش بینی می کنیم.

جو پایدار در اغلب مناطق کشور، وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نوار شرقی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، کبری رفیعی درباره شرایط جوی حال حاضر کشور اضافه نمود: تا انتها هفته در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی و جوی پایدار را پیش بینی می کنیم.

وی ادامه داد: امروز بعدازظهر در استان های خوزستان و ایلام وزش باد و گرد و خاک را شاهد خواهیم بود. در استان های آذربایجان شرقی، زنجان، همدان، اصفهان، قم، یزد، جنوب سمنان و استان مرکزی با توجه به افزایش سرعت وزش باد احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا روز سه شنبه در بعضی از مناطق خراسان جنوبی، شرق کرمان و نیمه شمالی استان سیستان و بلوچستان به ویژه در منطقه زابل، وزش باد شدید و گرد و خاک را پیش بینی می کنیم، ضمن اینکه در دو روز آینده با توجه به جریان های گرم و مرطوب جنوبی، در مناطق مرتفع جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شمال و شرق هرمزگان احتمال رگبار و رعدوبرق وجود دارد. آب های دریای عمان به ویژه شرق این منطقه طی سه روز آینده متلاطم و مواج است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران امروز صاف است و گاهی با افزایش باد روبرو می گردد. حداکثر دما در تهران امروز 37 درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد شد و پیش بینی می کنیم حداقل دما فردا در تهران به 27 درجه سانتی گراد بالای صفر برسد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 32918

به "جو پایدار در اغلب مناطق کشور، وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نوار شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جو پایدار در اغلب مناطق کشور، وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نوار شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید