راه اندازی کتابخانه تخصصی سینما در اصفهان

به گزارش مجله سلو بلاگ، کتابخانه تخصصی سینما در اصفهان با 800 جلد کتاب تخصصی در این زمینه راه اندازی شد.

راه اندازی کتابخانه تخصصی سینما در اصفهان

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) مدیر دفتر تخصصی سینمای اصفهان گفت: بعد از تشکیل دفتر تخصصی سینما قرار شد در راستای مرجعیت علمی و عملی این دفاتر برنامه هایی تدوین گردد که در همین زمینه دفتر تخصصی سینما به دلیل تقاضای زیاد، کتابخانه تخصصی سینما را راه اندازی کرد.

مصطفی حیدری در ادامه اضافه کرد: فیلم سازان برای خلق هر اثری، نیاز به پشتوانه علمی و فرهنگی دارند که تنها با مطالعه و تحقیق در این زمینه به دست می آید. البته نباید هم توقع داشت که کتاب های سینمایی فقط مورد استفاده سینماگران قرار گیرد. به همین دلیل برای علاقه مندان به این حوزه کتابخانه اختصاصی راه اندازی شد.

وی ادامه داد: این کتابخانه در حال حاضر با 800 جلد کتاب در دفتر تخصصی سینما واقع شده است و ساعات کار آن نیز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 تا 14 و پنجشنبه ها از 8 تا 12 است.

مدیر دفتر تخصصی سینما با بیان اینکه این کتابخانه کمبودها را در زمینه گرانی کتاب و نبود کتاب های سینمایی جبران می نماید، اضافه کرد: با توجه به گران شدن کتاب و پایین آمدن قدرت خرید هنرجوها، علاقه مندان سینما و هنرمندان، این کتابخانه راه اندازی شد که در آن کتاب های مرجع و کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد حوزه سینما وجود دا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 8255

به "راه اندازی کتابخانه تخصصی سینما در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی کتابخانه تخصصی سینما در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید