رسول پناه: از زمانی که ما آمدیم کوهی از بدهی ها گردن مان افتاده است، می خواهیم بدهی برانکو را در یک جدول زمان بندی پرداخت کنیم

به گزارش مجله سلو بلاگ، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بدهی های برانکو و کالدرون ارثی است که از گذشته برای ما مانده است.

رسول پناه: از زمانی که ما آمدیم کوهی از بدهی ها گردن مان افتاده است، می خواهیم بدهی برانکو را در یک جدول زمان بندی پرداخت کنیم

به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه درباره بحث پرواز علیرضا بیرانوند به بلژیک و شرکتش در تست های پزشکی باشگاه آنتورپ گفت: اولاً لازم است پیروزی مقابل ماشین سازی را به هواداران تبریک بگویم. درباره بحث بیرانوند هم قرار بود او امروز به بلژیک پرواز داشته باشد، اما مشکل خروج داشت و احتمال دارد فردا یا پس فردا به بلژیک سفر کند.

وی که با برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش صحبت می کرد درباره بحث مراسم خداحافظی علیرضا بیرانوند که قرار بود در تمرین پرسپولیس برگزار شود، ولی این اتفاق نیفتاد، گفت: بیرانوند قرار بود سر تمرین بیاید و به قول معروف یک قدردانی از او شود. بیرانوند یکی از بازیکنان بزرگ تیم ملی و باشگاه پرسپولیس است و گردن ما حق دارد. ان شاءالله بتوانیم قدردان زحمات او باشیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره بدهی های سنگین این باشگاه به برانکو کالدرون نیز شرح داد: از زمانی که من آمدم کوهی از این بدهی ها گردن ما افتاد و به ما به ارث رسید، ولی الحمدالله توانستیم آنها را مدیریت کنیم تا مسئله ای پیش نیاد. بحث برانکو، کالدرون و دستیاران شان از سال گذشته بوده و تا اینجا رأی اولیه این پرونده ها صادر شده است. پرونده برانکو به CAS ارسال شده است و ما لایحه ای را آماده کرده ایم و منتظریم تا رأی نهایی صادر شود.

رسول پناه شرح داد: در مورد لایحه 1300 صفحه ای برانکو هم باید بگویم، ما یک خط هم از برانکو شکایت نکردیم. او از ما شکایت کرد و دادگاه عالی ورزش از ما مدارک خواست که ما باید تمام مدارک را در شش صفحه کپی و به این دادگاه ارسال می کردیم. همان طور که گفتم ما یک خط هم شکایت نکردیم، ولی این راستا طبیعی است که باید یک پرونده طی کند، وگرنه ما از کسی شکایت نکردیم و قدردان زحمات برانکو هستیم. قرار است ما یک درخواستی هم برای او بفرستیم تا در یک جدول زمانی بدهی اش را پرداخت کنیم.

وی درباره گرانی هر روزه ارز نیز گفت: بله ولی ما توانستیم منابع درآمدی پایداری برای باشگاه ایجاد کنیم. مطالباتی هم از فیفا داریم و سعی می کنیم بدهی برانکو و دستیارانش را پرداخت کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره این باشگاه نیز گفت: این بحث در حوزه وزارت ورزش است و همان طور که می دانید یحیی گل محمدی هم این گله مندی را داشت. خود من هم همین گلایه را داشتم.

رسول پناه خاطر نشان کرد: قبل از یحیی من خودم هم می خواستم همین پیشنهاد را بدهم، ما یک ذی حساب داشتیم که تا 31 خرداد در باشگاه بود. بعد از قرار بود برای باشگاه ذی حساب جدید معرفی شود. انتخاب ذی حساب دست من هم نیست. این مسئله فرایند ای دارد. شما می دانید بحث پرداختی به بازیکنان و پرسنل را باید ذی حساب امضا کند. بحثی هم که گفتند حقوق ها پرداخت نشد، به خاطر همین بود که ما توانستیم به نوعی این مشکل را برطرف کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 19857

به "رسول پناه: از زمانی که ما آمدیم کوهی از بدهی ها گردن مان افتاده است، می خواهیم بدهی برانکو را در یک جدول زمان بندی پرداخت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: از زمانی که ما آمدیم کوهی از بدهی ها گردن مان افتاده است، می خواهیم بدهی برانکو را در یک جدول زمان بندی پرداخت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید