شکایت رحمتی از لیدرهای استقلال به پلیس فتا

به گزارش مجله سلو بلاگ، یکی از خبرگزاری ها مدعی شده مهدی رحمتی از چند لیدر به پلیس فتا شکایت نموده است. اتهام رحمتی به این لیدرها هماهنگی برای جریان سازی و فحاشی علیه او در فضای مجازی است.

شکایت رحمتی از لیدرهای استقلال به پلیس فتا

چالش ها میان مهدی رحمتی و بعضی لیدرهای استقلال وارد مرحله تازه ای شده است. به همین دلیل خبرگزاری مهر مدعی شده که رحمتی از چند تن از لیدرهای استقلال که ظاهرا در ماجرای فحاشی به او در فضای مجازی نقش داشته اند، شکایتی را مطرح نموده است. این طور که راوی خبر گفته پس از نقدها پرتعداد از شماره یک آبی ها در فضای مجازی، و روی سکوها این دروازه بان پیگیر سرنخ هایی شده تا به افرادی برسد که این خط ها را می دادند. تحقیقات او به اینجا رسیده که رد پای چند لیدر و بوقچی در حمله ها و توهین ها وجود داشته و آنها بودند که چنین فضایی را برای کاپیتان استقلال به وجود آورده اند.

رحمتی پیش از سفر استقلال به قطر برای برگزاری دیدار با الهلال به پلیس فتا مراجعه و از چند بوقچی شکایت نموده و قرار است در بازگشت از قطر این موضوع را به طور جدی پیگیری کند. این در حالی است که گفته می گردد رحمتی به نتایج دیگری هم رسیده که نقش نزدیکان دو سرمربی پیشین استقلال در این هجمه ها هم اثرگذار بوده اما هنوز این موضوع برایش قطعی نشده است.

اینکه رحمتی قصد داشته باشد رابطه بعضی بوقچی ها با سرمربی های سابق باشگاه استقلال را به ادعای خبرگزاری مهر ثابت کند کار ساده ای نیست و چه بسا واکنش مربیان سابق را هم به دنبال داشته باشد. حال اینکه مربیان پشیین چه کسانی هستند نیز خود مسئله ای است به این دلیل که دقیقا گفته نشده منظور از دو مربی قبل از شفر هستند یا اینکه مربیان قبل تر از او را هم در بر می گیرد.

به هرحال این ماجرا رحمتی را وارد فاز تازه ای از اختلاف ها با بعضی عوامل در باشگاه استقلال نموده است و اگر به واقع آن افراد لیدرهای باشگاه استقلال باشند، کانون طرفداران این باشگاه نیز زیر سوال خواهد رفت، مگر آنکه آن لیدرها اساسا هیچ ارتباطی با باشگاه استقلال نداشته باشند و جزو مشوق های رسمی باشگاه استقلال نباشند.

10-160

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 3919

به "شکایت رحمتی از لیدرهای استقلال به پلیس فتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت رحمتی از لیدرهای استقلال به پلیس فتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید