قضاوت عجولانه نکنید، رأیی صادر نشده است

به گزارش مجله سلو بلاگ، خبرنگاران/زنجان ملی پوش باسابقه دوچرخه سواری ایران در واکنش به انعکاس خبری مبنی بر رد اعتراض وی از سوی کمیته استیناف، گفت: متاسفانه در این خصوص قضاوت عجولانه اجرا شده، چون هنوز رأیی از سوی دادگاه CAS صادر نشده است.

قضاوت عجولانه نکنید، رأیی صادر نشده است

مهدی سهرابی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه رأیی در مورد اعتراض بنده نسبت به محکومیتی که در نظر گرفته شده بود، از سوی دادگاه عالی ورزش صادر نشده است، اضافه کرد: بی شک انتشار دوباره آرای فدراسیون جهانی که مدتی پیش رسانه ای شده بود، به جز غرض ورزی بعضی افراد، دلیل دیگری نمی تواند داشته باشد؛ چرا که تا به امروز هیچ رأیی از سوی دادگاه عالی ورزش در مورد اعتراض من صادر نشده است.

وی با یادآوری اینکه محکومیت ها و جرایم اعلامی در خبرهایی که این روزها بازنشر می گردد، مربوط به همان پرونده مرحله اول بوده و مورد تازه ای نیست، توضیح داد: متاسفانه پیش داوری ها در این خصوص باعث شده است تا خودمان زودتر از دادگاه عالی ورزش بعضی قضاوت ها را در مورد ورزشکاران ملی که سال ها برای ورزش ایران اسلامی کوشش نموده اند، داشته باشیم.

این رکابزن زنجانی با اشاره به اینکه اعتراض وی به دادگاه عالی ورزش مبنی بر صدور همین آرای یک طرفه بوده و هیچ رأی جدید در این خصوص صادر نشده است، ادامه داد: محرومیت چهار ساله از میادین ورزشی، پاک شدن بعضی از نتایج به دست آمده و جرایم نقدی، همان آرایی است که در مرحله اول توسط فدراسیون جهانی صادر شده و من نیز اعتراض خود را برای همین آرا به دادگاه عالی ورزش تسلیم کردم.

سهرابی با تاکید بر اینکه پرونده وی در دادگاه CAS در حال پیگیری بوده و هنوز رأی قطعی صادر نشده است، اظهار کرد: اعتراض اولیه من که تسلیم خود فدراسیون جهانی شده بود، رد شد و به همین خاطر در مرحله دوم، اعتراض خود را تسلیم دادگاه عالی ورزش کردم اما متاسفانه بعضی از رسانه ها همان اعتراض اولیه را که رد شده بود، به عنوان رأی نهایی منعکس کردند.

فرهاد عصفوری، رئیس هیات دوچرخه سواری استان زنجان نیز در این رابطه، گفت: اعتراض مهدی سهرابی به دست دادگاه عالی ورزش رسیده اما هیچ رأیی در این خصوص صادر نشده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 13865

به "قضاوت عجولانه نکنید، رأیی صادر نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قضاوت عجولانه نکنید، رأیی صادر نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید