محکومیت 165 میلیاردی فدراسیون فوتبال به فیفا، مهلت 30 روزه ایران برای پرداخت غرامت

به گزارش مجله سلو بلاگ، طبق یک حساب سرانگشتی و براساس قیمت یورو در بازار ایران، فدراسیون فوتبال موظف به پرداخت 165 میلیارد تومان به حساب سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی است.

محکومیت 165 میلیاردی فدراسیون فوتبال به فیفا، مهلت 30 روزه ایران برای پرداخت غرامت

اتاق حل اختلاف فیفا با تایید قسمتی از درخواست ویلموتس، فدراسیون فوتبال را محکوم غرامت 6 میلیون یورویی به سرمربی بلژیکی نموده است.

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی فوتبال در نهایت حکم پرونده ایران و مارک ویلموتس را اعلام و فدراسیون فوتبال ایران را موظف به پرداخت 6 میلیون و 137 هزار یورو به سرمربی سابق تیم ملی تحت عنوان غرامت نموده است.

بعد از ماه ها کش مکش و ارائه لاحیه طرفین به کمیته معین شرایط فیفا، اتاق حل اختلاف با تایید قسمتی از درخواست ویلموتس اعلام نموده فدراسیون فوتبال ظرف مدت 30 روز باید به تعهدات خود در این پرونده عمل کند.

با این وجود با توجه به غرامت سنگین ایران در این پرونده، مسئولان فدراسیون فوتبال ظرف روزهای آینده درخواست ریز پرونده را از فیفا خواهند کرد که چرا و چگونه این تصمیم علیه فوتبال ایران اتخاذ شده است.

در این صورت مهلت 30 روزه فیفا برای پرداخت غرامت به حالت تعلیق در می آید و از این پس فدراسیون فوتبال 21 روز برای درخواست تجدیدنظر در دادگاه حکمیت ورزش مهلت خواهد داشت.

علاوه بر این فدراسیون فوتبال باید مبلغی در حدود 5 هزار یورو نیز به عنوان هزینه دادرسی به کمیته معین شرایط واریز کند.

به گزارش ایسنا، طبق یک حساب سرانگشتی و براساس قیمت یورو در بازار ایران، فدراسیون فوتبال موظف به پرداخت 165 میلیارد تومان به حساب سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی است.

ویلموتس بعد از 5 ماه حضور در ایران و مربیگری تیم ملی در 4 بازی رسمی که با دو شکست به عراق و بحرین همراه بود، به علت دریافت نکردن مطالباتش در فیفا و به علت نقض قرارداد شکایت کرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 21529

به "محکومیت 165 میلیاردی فدراسیون فوتبال به فیفا، مهلت 30 روزه ایران برای پرداخت غرامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت 165 میلیاردی فدراسیون فوتبال به فیفا، مهلت 30 روزه ایران برای پرداخت غرامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید