مدارس تهران به خاطر کرونا 2 روز تعطیل شدند

به گزارش مجله سلو بلاگ، تمامی مدارس شهرستان های استان تهران و پایتخت روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفند ماه به دلیل ضدعفونی فضای آموزشی برای مقابله و پیشگیری بیماری کرونا تعطیل است.

مدارس تهران به خاطر کرونا 2 روز تعطیل شدند

به گزارش خبرنگاران، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: این تصمیم به علت آماده سازی و ضدعفونی فضای آموزشی اتخاذ شده تا دانش آموزان در روزهای آینده در امنیت کامل در مدارس حضور پیدا کنند.

مسعود ثقفی گفت: بر این اساس فردا و پس فردا یکسری ضدعفونی های و مسایل مرتبط با شرایط مدرسه انجام می شود تا در روزهای آینده اگر شرایط فراهم بود دانش آموزان در مدارس حضور پیدا کنند.

همچنین رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: تمام مدارس شهرستان های استان تهران فردا و پس فردا تعطیل است.

عباس معبودی افزود: به جهت آماده سازی و ضدعفونی مدارس شهرستان های استان تهران، همه مدارس این استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه سال جاری تعطیل شده است.

وی، علت این تعطیلی را آماده سازی مدارس برای حضور توام با سلامت دانش آموزان در مدارس مطرح کرد و اظهارداشت: اقداماتی چون ضدعفونی و مسائل مرتبط با بهداشت مدرسه برای آن است که بتوانیم در روزهای بعد اگر شرایط فراهم بود، دانش آموزان در مدرسه حاضر شوند.

شمار کل مبتلایان کرونا در چین به 77 هزار و 928 نفر در سراسر جهان رسید که 76 هزار و 288 نفرشان چینی هستند.

در این میان دو هزار و 362 نفر جان باخته اند که دو هزار و 345 نفر آن ها در چین بوده است.

از میان جمع مبتلایان 20 هزار و 861 نفر نیز درمان شده اند.

بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در ایران به 28 نفر و تعداد افراد فوت شده به 5 نفر رسیده است.

پریها: مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 شهریور 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 13031

به "مدارس تهران به خاطر کرونا 2 روز تعطیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس تهران به خاطر کرونا 2 روز تعطیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید