سلامتی و پزشکی

افسوس که در نیمه راه دانشگاه فردوسی و علوم پزشکی مشهد را جدا کردند

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تاکنون اقدامات بسیار خوبی در دانشگاه های فردوسی و علوم پزشکی مشهد اجرا شده و افسوس که در نیمه راه این دو دانشگاه را جدا کردند.

1 بهمن 1398

منزوی: تمامی ارکان فدراسیون و تیم ملی در اختیار یک رنگ به خصوص است

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تمامی ارکان فدراسیون فوتبال، از بالا تا پایین و تمامی رده های ملی و غیر ملی در اختیار یک رنگ به خصوص است و موضوع حضور استراماچونی در تیم ملی هم یک شایعه ای بوده که ساخته شده است.

30 دی 1398

موج آنفلوآنزا تا کی ادامه دارد؟ ، چه ارتباطی با آنفلوآنزای پرندگان دارد؟

مدیرکل دفتر مبارزه با بیماری های طیور سازمان دامپزشکی گفت: آنفلوآنزایی که این روزها منجر به مرگ ومیر در جامعه انسانی شده، ارتباطی با پرندگان ندارد و طی چند سال گذشته در جامعه پرندگان مشاهده نشده است.

28 دی 1398

مقامات مسکو برای تشویق واکسیناسیون به خون آشام ها متوسل شدند

مقامات بهداشتی مسکو که موج فزاینده تردید مردم درباره واکسیناسیون بچه هایشان روبرو هستند، برای حل این مشکل به متحدی غریب روی آورده اند: خون آشام ها.

25 دی 1398

استراماچونی: مسئولیت و هدف یک مربی تنها فوتبال نیست

به گزارش خبرنگاران، آندره استراماچونی در همایش فوتبال کلینیک که صبح امروز برگزار گردید گفت: پیش از هرچیز به همگی صبح بخیر می گویم. این افتخار بزرگی برای من است که در مقابل انسان های بزرگی در اینجا حضور دارم. وقتی من قبول کردم تا برای این کنگره به اینجا...

15 دی 1398

نیکی هیلی، ترامپ را فردی صادق خواند

نیکی هیلی نگرانی های موجود درباره عدم برخورداری ترامپ از سلامت جسمی و روانی برای تصدی ریاست جمهوری آمریکا را رد و او را فردی صادق توصیف کرد.

15 دی 1398

مراکز رشد و نوآوری دانشگاه ها را بیشتر بشناسید

شکل گیری مراکز فناوری در دل دانشگاه ها موجب می گردد تا علاوه بر تحصیل علوم تئوری، شرایط برای ورود کارآفرینان به جامعه بیش از پیش فراهم گردد.

12 دی 1398

40 مورد از برنامه های خود مراقبتی فردی و اجتماعی در ماه جهانی سلامت روان

زندگی گاهی اوقات بیش از حد خسته کننده می گردد. زمانی که سعی می کنیم برای تمام اطرافیان خوب و دلسوز باشیم و نیازهای شان را برآورده کنیم اغلب خودمان را فراموش می کنیم. مشغله زیاد در محل کار، انجام وظایف مادرانه، پدرانه و همسرانه معمولا سبب می گردد خودمان...

12 دی 1398

واشنگتن تحریم های جدید علیه ونزوئلا اعمال کرد ، مادورو: این کار بزدلانه است

همزمان با اینکه رئیس جمهور آمریکا از اعضای سازمان ملل خواست تا از احیای دموکراسی در ونزوئلا حمایت کنند، واشنگتن تحریم های جدیدی را بر همسر رئیس جمهور ونزوئلا و چند تن از متحدان ارشدش اعمال کرد.

5 دی 1398

حقایقی درباره دوست قدیمی مان پرتقال

پرتقال از هر جنس و متعلق به هر اقلیمی که باشد، میوه ای است آبدار، خوشمزه و مغذی که هم میان وعده ای سالم است و هم در تهیه غذا و دسر استفاده می گردد. یک عدد پرتقال کامل تقریبا حاوی 60 کالری و چربی، کلسترول یا سدیم آن برابر با صفر است. با این حال پرتقال همواره...

4 دی 1398

طرح بتا به منظور شناسایی مسائل اجتماعی دانشجویان دانشگاه زنجان اجرا می شود

رئیس مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه زنجان گفت: طرحی با عنوان بتا راه اندازی کردیم و یک کمیته مشاوره ای برای شناسایی و درمان دانشجویانی است که با مسائل اجتماعی دست و پنجه نرم می کنند.

28 آذر 1398

چربی های ترانسی که باعث ابتلا بهآلزایمر می شود

چربی های ترانسی که در غذا های آماده و سرخ شده وجود دارد احتمال مبتلا شدن افراد به زوال عقل را افزایش می دهد.

27 آذر 1398

دومین دوره انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

دومین دوره انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران (عضو دفتر تحکیم) در دفتر این انجمن واقع در دانشکده پزشکی برگزار گشت.

25 آذر 1398

ایران درودی از بیمارستان مرخص شد

خبرگزاری ایسنا: ایران درودی که چند روز پیش در بیمارستان بستری شده بود، ساعتی قبل به خانه اش رفت.

24 آذر 1398

وضعیت دردناک مبتلایان CF، عمر کوتاه بیماران ایرانی

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا مدرسی بعدازظهر دوشنبه در اولین نشست تخصصی بیماران CF گفت: این بیماران مظلوم تر از سایر بیمارانی هستند که بیشتر به چشم می آیند.

22 آذر 1398

محاکمه تازه داماد به خاطر صحنه خودکشی نوعروس

مرد جوان که در صحنه خودکشی همسرش به وی یاری نکرده و فقط نظاره گر پرتاب شدن او از طبقه چهارم ساختمان بوده است، محاکمه شد.

21 آذر 1398

همه ساختارشکنی های سریال ترور خاموش

روزنامه هفت صبح - احمد رنجبر: سریال ترور خاموش موضوع مهمی را محور درام قرار داده است: ابعاد مختلف اعتیاد. داستان از مصادیق آشنای اعتیاد شروع و آرام آرام ابعاد گسترده تری از آن عیان می شود.

15 آذر 1398

سود 15 هزار تومانی قاچاق هر لیتر بنزین به کشورهای همسایه

اختلاف قیمت سوخت به ویژه بنزین در داخل با کشورهای همسایه سود بالایی را از محل قاچاق آن نصیب قاچاقچی ها می نماید؛ به طوری که برای هر لیتر بنزین تا 15 هزار تومان سودآوری دارد.

12 آذر 1398

علت استرس مادران جوان پس از اولین زایمان

به گزارش خبرنگاران، دکتر جواد صراف زاده در آستانه برگزاری اولین کنگره بین المللی انجمن فیزیوتراپی ایران، از حضور صاحب نظران این رشته از کشور مختلف جهان در این کنگره اطلاع داد و اضافه نمود: تاکنون علاوه بر متخصصین ایرانی داخل کشور، متخصصین و صاحب نظران...

9 آذر 1398

نخستین نوزاد 12 سال دیگر در فضا متولد می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، تا 12 سال دیگر نخستین نوزاد در فضا متولد می شود. اگبرت ادلبروک موسس و مدیر ارشد اجرایی SpaceBorn United گفت این شرکت مشغول طراحی ماموریت هایی برای وضع حمل زنان باردار در مدار زمین است.

7 آذر 1398
تعداد: (81)