مهدی تاج: برخی منتظر بروز اختلاف هستند تا عقده گشایی نمایند، امکانات مرکز ملی متعلق به همه تیم های ملی است

به گزارش مجله سلو بلاگ، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امکانات و زمین های مرکز ملی فوتبال متعلق به همه تیم های ملی است.

مهدی تاج: برخی منتظر بروز اختلاف هستند تا عقده گشایی نمایند، امکانات مرکز ملی متعلق به همه تیم های ملی است

به گزارش مجله سلو بلاگ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره برخی نقدها نسبت به پاره ای از اظهارات، مطرح نمود: شخصا باید بگویم که با بیان برخی الفاظ و ادبیات موافق نیستم. در وهله بعدی موضوع مهم این است که تصمیم گیری برای استفاده از امکانات مرکز ملی فوتبال بر عهده فدراسیون است و همه تیم های ملی می توانند از امکانات آن بهره ببرند. این را هم باید بپذیریم که سلیقه ها متفاوت است، اما همه مقابل قانون می بایست مطیع باشند.

وی اضافه نمود: در این میان متاسفانه برخی منتظرند اختلافی پبش بیاید تا اظهار نظر و بعضاً عقده گشایی نمایند، اما توصیه من این است اجازه بدهیم تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی امید پس از چندین دهه قهرمانی در جام ملت ها و صعود به المپیک را به مردم هدیه بدهند.

رئیس فدراسیون فوتبال توضیح داد: تاکید می کنم استفاده از امکانات و زمین های مرکز ملی فوتبال متعلق به همه تیم های ملی است. با توجه به درخواست های تیم ها به دبیرکل و براساس اولویت های فنی و زمانی، برنامه ریزی لازم صورت می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 1323

به "مهدی تاج: برخی منتظر بروز اختلاف هستند تا عقده گشایی نمایند، امکانات مرکز ملی متعلق به همه تیم های ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی تاج: برخی منتظر بروز اختلاف هستند تا عقده گشایی نمایند، امکانات مرکز ملی متعلق به همه تیم های ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید