مهربان: نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا می خواهند خودشان را نشان دهند

به گزارش مجله سلو بلاگ، مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تیم خوبی را به مسابقات قهرمانی آسیا می بریم و بچه ها می خواهند خودشان را نشان دهند.

مهربان: نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا می خواهند خودشان را نشان دهند

ابراهیم مهربان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله سلو بلاگ، در مورد حضور در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بچه ها تمرینات خوبی انجام داده اند و همه می خواهند در آسیایی خودشان را نشان بدهند. رضا اطری که به واسطه حضور در مسابقات جهانی، بازی های آسیایی باتجربه شده، بهنام احسان پور تجربه آسیایی دارد، اما پیمان بیابانی اولین آسیایی اش در پیش است. در 70 کیلوگرم یونس امامی قبلا در 65 کیلوگرم به آسیایی رفته اما حالا در 70 کیلوگرم این رقابت ها را تجربه می نماید. نخودی در 74 کیلوگرم تا سال گذشته در رده سنی نوجوانان کشتی می گرفت و این اولین حضورش در بزرگسالان است. بهمن تیموری و کامران قاسمپور در 79 و 86 کیلوگرم اولین آسیایی بزرگسالان شان را تجربه می نمایند.

وی ادامه داد: علیرضا کریمی و رضا یزدانی در 92 و 97 کیلوگرم باتجربه های تیم اعزامی ما هستند که عنوان دار جهانی اند. یدالله محبی هم کم تجربه نیست.

مهربان با اشاره به نایب قهرمانی سال گذشته تیم ملی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا توضیح داد: باید ببینیم شرایط سال جاری چطور است و چه حریفانی می آیند. رقابت های سال جاری جزو سیستم رنکینگ محسوب می گردد و از این لحاظ برای میدان جهانی که پیش روی ما واقع شده است، پراهمیت است. تا امروز 8 مرحله اردو برگزار نموده ایم و تیم از آمادگی نسبتا خوبی برخوردار است. امیدوار هستیم از این آسیایی با نتیجه مطلوبی برگردیم و پس از آن برای جهانی استارت بزنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 تیر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 4235

به "مهربان: نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا می خواهند خودشان را نشان دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهربان: نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا می خواهند خودشان را نشان دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید