نصب دوربین های دور مجموعه ورزشی آزادی در آینده نزدیک

به گزارش مجله سلو بلاگ، جانشین رئیس پلیس تهران با حضور در فدراسیون دوچرخه سواری گفت که در آینده نزدیک دوربین های دور مجموعه ورزشی آزادی نصب می شوند.

نصب دوربین های دور مجموعه ورزشی آزادی در آینده نزدیک

به به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه سواری، سردار حمید هداوند جانشین رئیس پلیس پایتخت ضمن بازید از فدراسیون دوچرخه سواری و دفتر هیئت دوچرخه سواری ناجا، با خسرو قمری رئیس فدراسیون ملاقات و گفت وگو کرد.

در این ملاقات که سرهنگ امیری رئیس تربیت بدنی راهور، سرهنگ تویسرکانی نایب رئیس هیئت دوچرخه سواری ناجا و معاون هماهنگ نماینده پلیس راهور، سروان آذین رئیس و معاونت فرهنگ و ترافیک ، محسن سلگی دبیر رئیس فدراسیون و خالقی مشاور عالی رئیس فدراسیون حضور داشتند، ضمن گفت وگو و گفتگو درباره تیم ناجا، مقرر شد پلیس پایتخت با تعامل و همکاری شهرداری تهران اقدام به نصب دوربین در اطراف مجموعه ورزشی آزادی کند. ضمن اینکه در آینده نزدیک، از تجمع تمام اتوبوس های پارک شده در اطراف و درب ورودی ورزشگاه که به محلی برای پاتوق تبدیل شده را به طور کامل جلوگیری بعمل آورند.

خسرو قمری نیز در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به جانشین رئیس پلیس پایتخت گفت: خیلی راضی هستیم که دوچرخه سواران ناجا با جدیت تمام در حال تمرین هستند . قرار بود مسابقات از 15 تیرماه آغاز گردد اما شیوع ویروس کرونا همه برنامه ریزی ها را متوقف کرد. سرهنگ تویسرکانی بعنوان نایب رئیس دوچرخه سواری ناجا ، انصافا تیم خوبی را جمع نموده و زحمات زیادی برای آن کشیده است.

وی اضافه نمود : خیلی دوست داشتم که المپیک نظامیان - سیزم برگزار می شد و تیم نیروهای مسلح بازهم در آن می درخشید. دوره قبل در هلند همین بچه ها توانستند عنوان قهرمانی دنیا را کسب نمایند. به شخصه معتقدم که هر چه باشگاه ها قوی تر باشند تیم ملی قویتری شکل خواهد گرفت.

در حاشیه این ملاقات هداوند جانشین رئیس پلیس پایتخت در ادامه خاطر نشان کرد: ما وظیفه داریم که به عنوان جزئی از نیروهای مسلح در کنار فدراسیون باشیم و از اهداف فدراسیون حمایت کنیم. در رابطه با بحث ورزش دوچرخه سواری اگر بتوانیم بچه ها را به سمت و سوی ورزش دوچرخه سواری سوق دهیم شاهد آن خواهیم بود که بسیار از اتفاقات ناگوار جامعه حذف خواهد شد. ما باید کاری کنیم تا افراد ورزشکار زیادی را تحویل جامعه دهیم و بخشی از این موضوع بر عهده ما است تا با برنامه ریزی این کار را انجام دهیم.

جانشین رئیس پلیس پایتخت در ادامه گفت: از فدراسیون دوچرخه سواری تشکر و قدردانی می کنیم که امکانات لازم را در اختیار تیم ناجا قرار داده ، بی شک همین ورزشکاران در آینده نزدیک برای فدراسیون و کشور افتخارآفرینی خواهند کرد.

وی با بیان حوادث جاده ای تاکید نمود : درباره اتفاقات ناگوار و حوادث جاده ای که بعضا رخ می دهد، باید گفت که ما هنوز زیر ساخت مناسبی در جاده ها و خیابان ها نداریم . ضمن اینکه درباره فرهنگ رانندگی هم بیشتر باید کار گردد تا رانندگان برای ملی پوشان خواسته یا ناخواسته مزاحمت ایجاد ننمایند. ملی پوشان اگر در جاده های ما در حال تمرین هستند، برای این کشور رکاب می زنند پس قابل احترام هستند. رانندگان محترم باید با رعایت قوانین رانندگی مسئله ای برای ورشکاران ما بوجود نیاورند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 22 شهریور 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 20034

به "نصب دوربین های دور مجموعه ورزشی آزادی در آینده نزدیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب دوربین های دور مجموعه ورزشی آزادی در آینده نزدیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید