نمایشگاه عکس و اسناد همکاری سازمان ملل متحد و ایران

نمایشگاه عکس و اسناد همکاری های سازمان ملل متحد و ایران با 66 قطعه عکس و سند تاریخی از حضور شخصیت های برجسته ایران در رویدادهای سازمان ملل متحد در استان کرمان افتتاح شد و تا یک هفته نیز امکان بازدید عمومی دارد.

نمایشگاه عکس و اسناد همکاری سازمان ملل متحد و ایران

به گزارش خبرنگاران، نمایشگاه عکس و اسناد همکاری سازمان ملل متحد و ایران روز دوشنبه (29 بهمن ماه) با حضور رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی و مدیر روابط عمومی استانداری کرمان، قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسؤولان در محل موزه صنعتی شهر کرمان برگزار گردید.

نمایشگاه عکس و اسناد همکاری های سازمان ملل متحد و ایران با 66 قطعه عکس و سند تاریخی از حضور شخصیت های برجسته ایران در رویدادهای سازمان ملل متحد، سفر هفت دبیرکل این سازمان به ایران و گزیده ای از طرح های اجرا شده توسط سازمان ملل در ایران به مدت یک هفته امکان بازدید عمومی دارد.

مجموعه عکس ها و اسنادی که برای این نمایشگاه انتخاب شده مربوط به آرشیو مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، مرکز اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و مؤسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران است. نمایشگاه عکس و اسناد همکاری های سازمان ملل متحد و ایران با هدف اطلاع رسانی درباره حضور و همکاری ایران به عنوان کشوری دوستدار صلح در سازمان های بین المللی از زمان تأسیس جامعه ملل و سازمان ملل متحد برگزار می گردد. این نمایشگاه پیش از این در شهرهای بوشهر، زاهدان، شیراز، اراک و سنندج، یزد و برگزار گردیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 دی 1398 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 2864

به "نمایشگاه عکس و اسناد همکاری سازمان ملل متحد و ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه عکس و اسناد همکاری سازمان ملل متحد و ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید