وصول 32 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی

به گزارش مجله سلو بلاگ، رئیس کانون بازنشستگان کارگری شهر تهران با اعلام رضایت از عملکرد دکتر سالاری طی مدت یکسال اخیر در سازمان تامین اجتماعی، گفت: وصول 32 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی گام مثبت دیگری بود که در دوره های مدیریت قبلی مشاهده نشده بود.

وصول 32 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی

علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان کارگری شهر تهران در تبادل نظر با خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، با اشاره به اینکه سالاری در مدت کوتاهی که مسئولیت این سازمان را بر عهده داشتند، اقدامات بسیار مثبتی انجام دادند، گفت: بحث متناسب سازی حقوق بازنشستگان از مهمترین این موارد بود که بعد از 10 سال پیگیری کانون های استانی و شهرستانی سراسر کشور، به همت ایشان به ثمر نشست.

وی اضافه نمود: حدود 14 هزار و 500 میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و 3 هزار میلیارد تومان به منظور تعیین بن و سایر مزایا برای بازنشستگان در نظر گرفته شد که تاثیر خوبی در زندگی این گروه ایجاد شد.

وی ادامه داد: همچنین وصول 32 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی گام مثبت دیگری بود که در دوره های مدیریت قبلی مشاهده نشده بود.

دهقان کیا با بیان اینکه دکتر سالاری تعاملی عالی با تشکل های بازنشستگی دارند، گفت: مسائل مطرح شده در جلسات را دقیقا به همان شکل واقعی، برای پیگیری به دولت انتقال می دهند که این امر رویه ای بسیار مثبت تلقی می گردد.

رئیس کانون بازنشستگان کارگری شهر تهران، افزایش ده برابری وام بازنشستگان نسبت به سنوات گذشته، به روز رسانی مطالبات مراکز طرف قرارداد، تکریم بازنشستگان و حضور منظم در نشست های تشکل های بازنشستگی را از دیگر عملکرد های مهم دکتر سالاری اعلام کرد.

وی بر ادامه فعالیت سالاری با رویه فعلی در سازمان تامین اجتماعی تاکید نمود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 22245

به "وصول 32 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وصول 32 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید