پرسپولیس در حد قهرمان نبود، غیرحرفه ای بودیم و باختیم

به گزارش مجله سلو بلاگ، سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: پرسپولیس در حد و اندازه یک قهرمان ظاهر نشد. آنها حرفه ای بودند و امشب بردند.

پرسپولیس در حد قهرمان نبود، غیرحرفه ای بودیم و باختیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، عبدالله ویسی پس از باخت سه بر یک امشب پیکان مقابل پرسپولیس در حلسه خبری آنلاین گفت: به اعتقاد من نتیجه بازی می توانست مساوی گردد. رفتار ما غیرحرفه ای بود و پرسپولیس حرفه ای تر بازی کرد و برد.

سرمربی پیکان تهران اضافه نمود: ابتدا و انتهای جدول نشان دهنده قدرت پرسپولیس نبود بلکه رفتار غیرحرفه ای ما باعث این باخت شد. البته زمان زیادی تا خاتمه نداریم اما امیدوارم بتوانیم آن را جبران کنیم.

وی اضافه نمود: اگر یک غریبه از خارج از کشور می آمد و بازی را می دید می گفت که مصاف صدرنشین و قعرنشین نیست. ما در بازی های تدارکاتی به بازیکنان تیم گفتیم اگر گل نخوریم می توانیم گل بزنیم. با این حال شرایط در بازی های رسمی متفاوت است.

ویسی درباره آینده پیکان توضیح داد: کمی دیر است اما می خواهیم کار را حل کنیم.

وی درباره اشتباه وحید شیخ ویسی در درون درواه این تیم یادآور شد: در طول هفته هر چهار گلر ما خوب نبودند. با وحید شیخ ویسی و دروازه بان ارمنی تیم صحبت کردیم که کدام می توانند درون بازی باشند. به هر حال این موجودی ماست.

ویسی درباره اعتراض خود به زاهدی فر گفت: داور بهترین حمله ما را رد کرد و به هیچ عنوان خطا نبود. به هر حال در آن لحظه عصبانی می شوی و من متاسفم که اعتراض کردم.

سرمربی پیکان درباره عملکرد شاگردان یحیی گل محمدی اضافه نمود: پرسپولیس در حد یک قهرمان نبود. البته می تواند به دلیل دوری چهار ماهه از مسابقات هم باشد. از لحاظ بدنی بهتر از پرسپولیس بودیم.

وی درباره حضور سرمربی تیم ملی ایران در استادیوم شهرقدس اضافه نمود: از اسکوچیچ متشکرم که در استادیوم حضور داشت و بازی ما را می دید. امیدوارم با حمایت همه بتوانیم به جام جهانی برسیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 19014

به "پرسپولیس در حد قهرمان نبود، غیرحرفه ای بودیم و باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس در حد قهرمان نبود، غیرحرفه ای بودیم و باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید