پلوسی: نطق سالانه ترامپ را پاره کردم چون پر از دروغ بود

به گزارش مجله سلو بلاگ، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تأکید کرد، هنگامی که وی متن سخنرانی سالانه رئیس جمهوری آمریکا را پاره کرد به شدت احساس آزادی و آرامش کرد.

پلوسی: نطق سالانه ترامپ را پاره کردم چون پر از دروغ بود

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا درباره اقدامش برای پاره کردن متن سخنرانی سالانه دونالد ترامپ پیش از آنکه رئیس جمهوری سخنرانی اش تمام شود، گفت: من به اعضای کنگره گفتم که تماشا کنید ترامپ درست در مقابل چشمان ما حقیقت را نادیده گرفته و آن را نابود می کند.

در حالی که جمهوری خواهان تأکید دارند که عملکرد پلوسی بی احترامی به مجلس نمایندگان است، پلوسی در مقابل تأکید دارد که ترامپ کنگره را بی احترام کرده و از آن به عنوان پس زمینه ای برای یک نمایش برای ارائه سخنانی که هیچ ارتباطی با واقعیت ندارند، استفاده کرد.

وی به دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا گفت: هنگامی که متن سخنرانی سالانه ترامپ را پاره کردم به شدت احساس رهایی و آرامش کردم. اگر آن متن چیزهایی بود که ترامپ می خواست انجام بدهد و بگوید این متن باید پاره می شد. تمامی صفحات این متن پر از دروغ بود. من تلاش کردم تا یک صفحه را پیدا کنم که عاری از دروغ باشد اما نتوانستم و کل آن یک دروغ بود.

پلوسی اضافه کرد: من تلاش کردم تا مودب باشم و متناسب با اوضاع رفتار کنم اما در حقیقت سخنرانی ترامپ سوءاستفاده از مفاد قانونی بود.

وی اضافه کرد: این چیزی نیست که قانون به آن نطق سالانه گفته باشد چراکه در اصل در جریان نطق سالانه رئیس جمهوری باید در مقابل کنگره حاضر شود و گزارش هایی را ارائه دهد و کپی از آن متن را به رئیس کنگره تقدیم کند اما سخنرانی ترامپ تنها یک سوءاستفاده از مفاد قانونی بود.

پلوسی تأکید کرد: من از ابتدا به قصد پاره کردن متن نطق سالانه ترامپ وارد کنگره نشدم و اهمیتی هم به اقدام ترامپ برای دست ندادن به من ندادم. در حقیقت چه کسی به این مساله اهمیت می دهد؟ من متوجه شدم که متن سخنرانی تماما دروغ است اما به خودم گفتم بگذار ببینیم چه می شود. بعد از مدتی من کاملا متوجه شدم که ترامپ همانند فروشنده لیست کالاها مثل فروشنده روغن مار عمل می کند. ما نمی توانیم اجازه چنین چیزی را بدهیم و نمی توانیم چنین موضوعی را تحمل کنیم. در نتیجه شروع به پاره کردن متنی که به من ارائه کرده بود، کردم و بار دیگر تأکید می کنم که این اقدام از پیش برنامه ریزی شده نبود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 12599

به "پلوسی: نطق سالانه ترامپ را پاره کردم چون پر از دروغ بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلوسی: نطق سالانه ترامپ را پاره کردم چون پر از دروغ بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید