چراغ سینماهای هنگ کنگ روشن می گردد

به گزارش مجله سلو بلاگ، دولت هنگ کنگ روز سه شنبه (چهارم شهریور) مجوز بازگشایی سینماها، سالن های ورزشی و آرایشگاه ها را صادر کرد و سختگیری ها درباره ساعت کار رستوران ها را کاهش داد. به این ترتیب، سالن های غذاخوری که از زمان شیوع کرونا تنها تا ساعت 6 عصر مجاز به فعالیت بودند از آدینه این هفته می توانند تا 9 شب پذیرای مشتریان باشند البته به این شرط که در هر میز فقط دو نفر بنشینند.

چراغ سینماهای هنگ کنگ روشن می گردد

با فروکش کردن موج سوم شیوع کرونا در هنگ کنگ، سینماهای این منطقه از فردا (آدینه، 7 شهریور) بازگشایی می شوند.

به گزارش ایرنا به نقل از مجله اسکرین دیلی، سینماهای هنگ کنگ با پشت سر گذاشتن دومین مرحله از تعطیلی های ناشی از شیوع کرونا، آدینه این هفته با نمایش فیلم هایی چون نامتعادل با بازی راسل کرو و شبه جزیره ساخت کشور کُره فعالیت خود را از سر می گیرند. انیمیشن به پیش و وقتی هیتلر خرگوش صورتی را دزدید ساخت دیزنی که قبل از مرحله دوم تعطیلی ها روی پرده بودند نیز در فهرست اکران این هفته سینماهای هنگ کنگ قرار دارند.

علاوه بر فیلم های ساخت هنگ کنگ از جمله فراتر از رویا (Beyond The Dream) و شاهزاده ادوارد من (My Prince Edward)، بلیت فیلم آخرین امپراطور (1978) ساخته برناردو برتولوچی نیز در پلتفرم های خرید برخط به فروش گذاشته شده است. با این حال فعلا از نمایش انگاشته کریستوفر نولان که خبر اکرانش سینمادوستان دنیا را به هیجان آورده در این منطقه خودمختار خبری نیست.

سینماهای هنگ کنگ پس از بازگشایی همچنان مشمول قوانین فاصله گذاری اجتماعی خواهند بود به این معنا که چیدمان جایگاه ها و فروش بلیت باید به گونه ای باشد که تعداد تماشاگران هر سانس از نصف ظرفیت سالن تجاوز نکرده و در هر ردیف، بیش از دو جایگاه متوالی اشغال نشود. همچنین، خوردن و نوشیدن در داخل سالن سینما ممنوع است و سالن ها بعد از هر سانس باید ضدعفونی شوند.

دولت هنگ کنگ روز سه شنبه (چهارم شهریور) مجوز بازگشایی سینماها، سالن های ورزشی و آرایشگاه ها را صادر کرد و سختگیری ها درباره ساعت کار رستوران ها را کاهش داد. به این ترتیب، سالن های غذاخوری که از زمان شیوع کرونا تنها تا ساعت 6 عصر مجاز به فعالیت بودند از آدینه این هفته می توانند تا 9 شب پذیرای مشتریان باشند البته به این شرط که در هر میز فقط دو نفر بنشینند.

سینماهای هنگ کنگ در پی شروع موج دوم شیوع کرونا از 28 مارس تا 9 مه (9 فروردین تا 20 اردیبهشت 99) تعطیل شدند. موج سوم شیوع این ویروس از 15 ژوئن (25 تیر) بار دیگر سینماهای این منطقه را تعطیل کرد. قبل از آن هنگ کنگ کمتر از 2 هزار مورد ابتلا داشت و آمار مرگ و میرش به چهار نفر محدود بود. از آن موقع تا به امروز این آمار به 4 هزار 711 مورد ابتلا و 78 قربانی رسیده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 دی 1400 بروزرسانی: 13 دی 1400 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 21596

به "چراغ سینماهای هنگ کنگ روشن می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چراغ سینماهای هنگ کنگ روشن می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید