475 کیلوگرم گوشت قرمز بین نیازمندان اسلام آباد غرب توزیع شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب گفت: 475 کیلوگرم گوشت قرمز گرم بمناسبت عید سعید قربان بین محرومین و مددجویان این شهرستان توزیع شد.

475 کیلوگرم گوشت قرمز بین نیازمندان اسلام آباد غرب توزیع شد

محمدبیگزاده رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب در گفت وگو با خبرنگار ، گفت: در راستای کمک به مستمندان و همزمان با عید قربان 30 راس گوسفند از خیرین و نیکوکاران دریافت و پس از ذبح در به میزان 475 کیلوگرم به صورت گوشت قرمز گرم بین مددجویان اسلام آبادغربی تحت پوشش این نهاد توزیع شد.

او اضافه کرد: این میزان گوشت قرمز گرم به ارزش ریالی بیش از 400 میلیون ریال از تعدادی از خیرین و نیکوکاران شهرستان اسلام آباد غرب اهدا و بین 475 خانواده و هر خانوار به میزان یک کیلو گرم توزیع شد.

رییس کمیته امداد اسلام آباد غرب یادآور شد: پایگاه کمیته امداد و مرکز نیکوکاری در سطح شهرستان نذورات و کمک های مردمی را جمع آوری و کمک های مردمی و خیرین هر ساله در روز عید قربان جمع آوری و بین محرومین و نیازمندان پخش می شود.

بیگزاده تاکید کرد: برای حفظ شان و شخصیت مددجویان کمیته امداد توزیع گوشت قرمز گرم توسط مددکاران در محل اقامت آن ها انجام می گیرد.

او گفت : خوشبختانه استقبال نیکوکاران و خیرین از کمک های مرتبط در روز قربان بسیار خوب است و امیدواریم این حرکت در سال های آینده نیز افزایش یابد.

انتهای پیام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 دی 1398 گردآورنده: sloblag.com شناسه مطلب: 7141

به "475 کیلوگرم گوشت قرمز بین نیازمندان اسلام آباد غرب توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "475 کیلوگرم گوشت قرمز بین نیازمندان اسلام آباد غرب توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید